Mobil Menü:

Whatsapp Bayan Arkadaş İlanı Verme - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Whatsapp Bayan Arkadaş İlanı Verme

Merhabalar benim başıma Whatsapp üzerinden talihsiz bir olay geldi. Aslında benim de hatam var diyebiliriz. Nette kendime uygun Whatsappdan konuşabileceğim tanışabileceğim bayan arkadaş arar iken orada gördüğüm herkese açık bir numarayı ekledim. Ve whatsapp bayan arkadaş ilanı verme yerinde numarasını bırakan arkadaşlar vardı.

Ancak herkese açık bir yerde bırakılan bu numaraların sahte olacağı açıkçası o an için aklıma gelmemişti. Ve bu yüzden talihsiz bir olay yaşadım diyebilirim.Bunun için de bu arkadaşlık sitesine benimle Whatsapp üzerinden konuşacak ve ya arkadaşlık kuracak ve kendisi adına whatsapp bayan arkadaş ilanı verme ilanları açan bir bayanla tanışmak ve arkadaşlık kurmak birbirimizi yakından tanımak birebir sohbet etmek gizlilik ve bir güven ilişkisi için de karşılıklı olacak şekilde birbirimizi tanımak isteyen kendime uygun düşünceme uygun alışkanlıklarıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum. Ben dürüst, saygılı, kibar nazik anlayışlı bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile kalıyor. Yalnız tek başına hayat gitmiyor. Benim gibi yalnız olanlar beni çok iyi anlarlar ne demek istediğimi eve geldiğinde konuşacak kimsenin olmaması yalnız olmak çok zor. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım da yok. Yaşım 39 bir beyim.

Beni anlayacak dinleyecek ve buraya whatsapp bayan arkadaş ilanı verme veren ve whatsapp üzerinden sohbet arkadaşı arayan ve dürüst bir ilişki arayan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Benim için bu güven ilişkisi önemli benim gibi arkadaş arayan ciddi bir ilişki düşünen ve kendisine arkadaş arayan bir bayan arkadaşla tanışmak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam bayanlar İstanbul Kartaldan Serdar ben 39 yaşındayım tanışmak isteyen İstanbullu bayanlar arayın tanışalım Serdar.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015