Mobil Menü:

Bu sayfada sitemize sıkça sorulan soruları ve bu sorulara verilen açıklamalar yer almaktadır. Lütfen sizinde aklınızda bir soru var ise bu sayfada sorunuzu daha önce sorulmuş mu bir kontrol etmeden sormayınız. Bu size zaman kaybetmemenizi sağlamak amacı ile hazırlanan bir sayfadır. Bu sayfa belirli aralıklar ile gelen sorular doğrultusunda sürekli güncellenecektir. Lütfen takipte kalınız.

İlan yayınlamak için bir ücret gerekli mi?

Hayır. Sitemiz ilan ya da başka bir nedenle ne ziyaretçilerinden ne de ilan sahiplerinden herhangi bir nedenle ücret talep etmez.

Site üst kısmında ilan nasıl yayınlarım?

Sitemizin üst kısmı (vitrin) kısmı herhangi bir sıralama metodu ile çalışmaz her sayfa yenilenmesinde mevcut ilanlar arasından rasgele ilanlar gösterir. Bu sayede her ilan sahibi eşit olarak vitrin kısmında ilanını yayınlamış olur. Diğer yandan resim yer almayan ilanlar da bu kısımda yayınlanmamaktadır.

İlanım neden onaylanmadı?

İlanlar yayına alınmadan önce kısa bir onay sürecinde geçer. Bu sırada müstehçen resim, argo ya da rahatsız edici içerik, kötüye kullanımı mümkün olabilecek bilgilerin vb lerinin yer aldığı ilanlar malesef ki ilan sahibinin güvenliği açısından onaylanmaz.

İlanım neden yayından kaldırıldı?

Muhtemelen ilanınız hakkında bir şikayet nedeni ile ilanınız yayından kaldırılmış olabilir. Bunun nedeni onay sürecinde gözden kaçan ifadeler, mailinizden gelen kaldırma isteği olabilir.

İlanımı resimli eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

ilanınızı eklerken e-posta adresi kısmına belirttiğiniz e-posta adresi güncel facebook e-posta adresiniz ise ilan resmini mevcut profil resminiz olarak belirlenir. Aksi halde resimsiz olarak yayınlanacaktır(sıkça yaşanan bir durum olarak bu kısımda facebook adresinizi yazmanız yeterlidir. facebook linki ya da şifresi gibi bilgiler vermeyiniz.).

İlanımı nasıl kaldırabilirim?

İlanınızı kaldırmak için iletişim sayfasından bir talep göndermeniz yeterlidir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken iletişim formunda kullandığınız e-posta adresi ile ilanınızı eklerken kullandığınız e-posta adresinin aynı olmalarıdır. Eğer ilan eklerken kullandığınız e-posta adresini hatırlamıyorsanız kabaca ilanı eklediğiniz tarih aralığını kullanabilirsiniz.

Okuduğum bir ilanı uygunsuz buldum. Ne yapmalıyım?

Sitemiz üzerinde pek sık yaşanan bir durum olmamakla birlikte bu gibi tespitlerinizi iletişim sayfamızdan çekinmeden bizlere bildirebilirsiniz. Talebinizde uygunsuz bulduğunuz ilan başlığını birebir kopyalayarak forma ekleyin ve uygunsuz bulduğunuz nokta-noktaları sıralayınız. İnceleme sonucunu öğrenmek istiyorsanız şikayet metninizde belirtiniz aksi halde bilgilendirme yapılmayacaktır ve olumlu sonuçlanması halinde ilan, ilan sahibine bilgi verilmeksizin aynı gün yayından kaldırılacaktır.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015