Mobil Menü:

Van da bayan arkadaş arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Van da bayan arkadaş arıyorum

İyi günler ben Van da yalnız yaşayan bekar daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış bir beyim. Yaşım 46 bekar çalışan maddi konuda herhangi bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Aslın da daha önce başka arkadaşlık sitelerine baktım. Ancak cevapsız bekleyişlerden sıkıldım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine Van da bayan arkadaş arıyorum Van da yaşayacak yada yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesinde de şansımı denemek ve kendi adıma bir ilan açmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var annesi ile birlikte kalıyor. Tabi hafta sonları benimle kalıyor ve her zaman her ihtiyacında yanında olmaya çalışıyorum. Sonuçta çocukların bir günahları yok. Ben bu şekilde düşünüyorum ne kadar anlaşamamış ve boşanmış olsak da çocuğumla her zaman ilgilenir ararım bir şey olsa yanında olmasam bile destek olmaya yada yakında isem yanına giderim. Çalışan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Durumum iyi. Boşanmamızın sebebi ise anlaşamadık bazı şeyler olmayınca arada olmuyor. Benim istediğim sevgi saygı evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile mutlu olabilecek yada mutlu olabilen bir eşim olsun istiyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik anlayışlı bir beyim. Van da bayan arkadaş arıyorum yani Van da yaşayacak olan veya yaşayan yada yaşamak isteyen beni anlayabilecek hayatımın bundan sonraki zamanın da yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Van da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemediğimden Van da yaşamak istiyorum.

Daha önce bir arkadaşlık sitesinde bulundum ancak gelmeyen cevaplardan uzun bekleyişlerden bunaldım. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Benim gibi tekrar evlenmeyi düşünen evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 38-45 arası olan dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. Van da bayan arkadaş arıyorum eğer ilgilenen ve Van da yaşayan veya yaşamak isteyen bayan arkadaş olursa ve ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların mesajlarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015