Mobil Menü:

Bu sayfada sizde kolayca kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Unutmayınızın ilanlarınız site kurallarına aykırı bir şekilde hazırlanması halinde yayınlanması mümkün olmayacaktır.

Uyarılar ve Öneriler

-> İlanlarınız bu sayfada listelenmez. Otomatik olarak belirlediğiniz il kategorisi altında listelenmeye alınır.

->İlanınıza ulaşmak için; ilanınızda belirtmiş olduğunuz başlığa ilişkin bir kaç kelimeyi arama kısmında aratabilir ya da ilgili il kategorisi altında kontrol edebilirsiniz.

->İlan düzenleme ya da kaldırma işlemleri için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. İlanınızda kullandığınız e-posta adresi ile düzenleme ya da kaldırma talebinde yer alan e-posta adresi aynı ise işleminiz 24 saat içinde gerçekleşmiş olacaktır.

->Resimli ilan eklemek için ilan ekleme kısmında belirttiğiniz e-posta adresinin güncel facebook e-posta adresiniz ile aynı olması yeterlidir.

-> Lütfen ilan eklemeden önce “SSS” sayfamızı okuyunuz. İlanlara ilişkin şartlar ve onay süreci bu sayfada soru cevap şeklinde verilmektedir. Aklınıza takılan sorular bu sayfada yok ise iletişim sayfamızı kullanınız.

-> Eklemiş olduğunuz ilanlarda e-posta adresiniz size ait olan tek iletişim bilgisidir ve açık olarak yayınlanmaz.

->İlanlarınızda sitemiz sizden ek özel bilgiler istemez. İyi niyetle de olsa kötüye kullanımı mümkün olacak bilgiler eklemeyiniz. İlanlarınızın tüm ziyaretçiler tarafından tamamen okunabileceğini unutmayınız. Bu uyarıya rağmen kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel bilgilerinin yer aldığı ilanlar ön onay sürecinden geçmez ya da düzenli kontrollerde rastlanır ise yayından kaldırılır.


Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ekle

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015