Mobil Menü:

Bayan Gezi Arkadaşı Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Gezi Arkadaşı Arıyorum

Merhabalar ben Antalya da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık bu evliliğimden çocuğum yok olmadı ne yazık ki. Benim aslında bu arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim ise yanıma benim gibi olan bir bayan gezi arkadaşı arıyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim yaşım 36 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuğum olmadı ne yazık ki. Çalışan bir bayanım ve şu ara bir tatile çıkacam ama yalnız olmak istemediğim için de yanıma bayan gezi arkadaşı arıyorum benim gibi yalnız olan arkadaş kurmak isteyen ve aklında tatil düşüncesi olan ve yalnız tatil yapmak istemeyen ve yanına arkadaş arayan benim gibi arkadaş edinmek isteyen bir bayan arkadaş varsa çok memnun olurum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Ve bu yaz biraz olsun hayatımda değişiklik yapmak biraz olsun kendimi dinlendirmek istediğim için ve aklımda ki tatil planı da Türkiye de daha önce gitmediğim gezmediğim yerleri gezmek biraz olsun kafa dinlemek istiyorum. Ama aynı zamanda bunu yalnız yapmak da istemiyorum bu nedenden dolayı da yanıma benim gibi aklında tatil düşüncesi olan bir arkadaş arıyorum. Önceliğim bayan arkadaş olması ancak erkek olursa düşünebilirim. Ama bayan olması öncelik tabi benim için.

Özel hayatı beni ilgilendirmez. Benimle arkadaşlık kurmak isteyen arkadaş arayan ve tatilini yalnız geçirmek istemeyen benim gibi yanına tatil arkadaşı arayan bayanlar varsa bayan gezi arkadaşı arıyorum ilanıma cevap vermeleri beni çok mutlu eder. Şu anlık aklımda şurası yada buraya gideceğim gibi bir düşünce yok. Sadece yalnız olmak istemiyorum ve gitmediğim gezmediğim yerlere gitmek ve gezmek istiyorum bu nedenden dolayı eğer bulursam bunu konuşup gideceğimiz yeri karar verebiliriz diye düşünüyorum. İlanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eşim 2 sene önce vefat etti. Pandemi nedeniyle 2 senedir kimse ile irtibat kurmadım. Ancak tek başıma olmuyor. Ciddiyetle bir bayan arkadaş arıyorum. İstanbulda yaşıyorum. Ancak Sivas da köyümde evim de vardır. 3.5 aydan beri köydeyim.yaklaşık 20 Ağustos gibi istanbula döneceğim. 1949 dğumluyum. Emekliyim. Firmamı,işimi kapattım. 1976 yılı Üniversite mezunuyum. Çoluk çocuk yok. İşim gücüm sadece gezmek ve etkinliklere katılmakdır.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015