Mobil Menü:

Van Arkadaş Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Van Arkadaş Sitesi

Merhaba ben Van da yaşayan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Benim baktığım aslında nette Van arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak bir çok arkadaşlık sitesi olduğunu gördüm.

Ve aslında en uygunu kendime uygun bir ilan açmak düşüncesi ile de Van arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 42 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst, saygılı, kibar, nazik,anlayışlı bakımlı düzenli tertipli evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Van da yaşamayı düşünüyorum eğer tekrar evlenirsem de çünkü burada bir işim evim her şeyim burada ve bu yaştan sonra başka bir yerde düzen kurmak ve tekrar orada yaşamaya alışmaya başlamak zor olur diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı eğer evlenirsem de Van da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur. Düzenli bir işim ve gelirim var.Çocuğum annesinde yaşıyor ama tüm masrafları gelirleri bana ait ve her zaman görüyorum yanında olmaya çalışıyorum ve hafta sonları da benimle birlikte kalıyor. Benim ilan açma nedenim hayatıma ömrüme girecek benimle birlikte olmak isteyen evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

İlgilenen Van arkadaş sitesi bakan ve Van da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir.Evlenmeyi düşünen ve tekrar bir hayat kurmak isteyen yalnızlıktan sıkılan yaşı 35-42 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015