Mobil Menü:

Urfa Arkadaş Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Urfa Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Yusuf Urfa da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Aslında ailem ile de birlikte yaşıyorum. Ancak kendime ait evim var. Bekar olduğumdan dolayı da arada sırada ailemin yanına gidip geliyorum. Ben aslında Urfa arkadaş sitesi bakıyordum.

Ancak bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ancak buna ait bir Urfa arkadaş sitesi pek bulamadım. En azından benim düşündüğüm tarz da bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve bundan dolayı da bu ilanı açmak istedim. Yaşım 29 bekar çalışan bekar yalnız yaşayan bir beyim. Ben dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir beyim. Benim gibi düşünen hayat arkadaşı hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak benim için çok uygun geldi. Gece hayatım yok ve kötü bir alışkanlığım yok. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir beyim.

Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak evlenmeyi düşünen evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 25-29 arası olan Urfa da yaşamayı düşünen veya yaşayan bekar hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş arıyorum. Evine ailesine bağlı evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ve Urfa arkadaş sitesi bakan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015