Mobil Menü:

Whatsapp Arkadaş Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Whatsapp Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Whatsapp dan yada bunun üzerinden konuşmak tanışmak isteyen bir beyim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Maddi açıdan bir sıkıntım yok. Aslında whatsapp arkadaş sitesi bakıyordum. Yani whatsapp üzerinden konuşmak isteyen bir site bakıyordum.

Ancak pek whatsapp arkadaş sitesi üzerinden konuşmak isteyen ve bu amaçla kurulan bir site bulamadım. Ve bu nedenden dolayı da ben de bu arkadaşlık sitesine zaten uzun zamandır takip ettiğim bir site idi ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim istediğim şey arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Burdur da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Benim gibi arkadaşlık yapmak kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Yalnızlık zor bir durum konuşacak sohbet edecek kimsenin olmaması zor bir durum. Eve geldiğinde seni dinleyen yorgunluğunu paylaştığın kimsenin olmaması gerçekten zor bir durum. Benim gibi yalnız olan bayanlar da beni anlayacağını düşünüyorum.

Ben whatsapp üzerinden konuşmak arkadaşlık kurmak istiyorum. Buradan uzun sürer birbirimize denk gelmek diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı da whatsapp arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak bulamayınca buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi ne düşündüğümü biraz olsun sizlere bahsetmek istedim. Arkadaşlık kurmak isteyen konuşmak isteyen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015