Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Telefon No - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Telefon No

İyi günler ben bekar bir bayanım. Yaşım 35 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Aslında bayan arkadaş telefon no ben telefon numaramı vererek konuşmak yada arkadaşlık kurmak bana daha mantıklı geliyor bunun için de benim gibi telefondan konuşmak isteyen.

Veya bayan arkadaş telefon no arayan beyler vardır diye bu ilanı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. İzmir de bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık bu evliliğimden çocuğum yok. İzmir de yaşıyorum ve çalışan bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok daha çok iş ve ev arasında sıradan bir hayatım var. Aile ev yuva kurmak ben de herkes gibi istiyorum. Aslında kim istemez ki yanında huzur bulduğum güvenebileceği birisinin olmasını. Ben de bu duyguları yada mutlu huzurlu bir yuva ortamı kurmayı istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün sorumluluklarını bilen eviyle ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Bu yüzden zaten bu şekilde bir ilan açmak istedim. Belki bayan telefon numarası arayan beyler vardır ve ciddi düşünen beyler vardır diye bu ilanı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Ben ciddi bir yuva aile kurmak yanında huzur bulabileceğim mutlu olabileceğim beni her zaman sevecek beni düşünecek ve bir aile kurmak isteyen bir bey arıyorum.

Maddi bir beklentim yok. Evine bakabilsin benim için yeterlidir. Çünkü para mutluluk getirmiyor. Benim için evine ailesine bakabilecek düzeyde olması yeterlidir. Dürüst, saygılı,kibar nazik ve anlayışlı bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Şurada yada burada yaşayalım gibi bir durumum yok. İstediği yerde yaşarım. Yaşı 35-45 arası olan evine ailesine bağlı evine ailesine düşkün ve ciddi evlenmeyi düşünen ve bayan arkadaş telefon no arayan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015