Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Trabzon - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Trabzon

İyi günler ben Trabzon da yalnız yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Aslında uzun zamandır aklımda olan ve uzun süredir takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine ilan açmayı düşünüyordum. Ancak ilan açmadan önce de bayan arkadaş Trabzon diye arayan ilanlara bakmak istedim. Belki hiç ilan açmadan birisiyle tanışa bilirim diye düşündüm.

Ancak tabi bu şekilde olmadı ve bunun için de bayan arkadaş Trabzon ilanını açmak ve sizlere kendimi tanıtmak ve biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Yaşım 38 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte kalıyor yaşıyor. Dürüst,saygılı, samimi sıcak kanlı evine ve ailesine karşı düşkün ailesi mutlu olunca mutlu olan bir bayanım. Boş vakitlerim de çocuğumla ilgilenerek onunla vakit geçirerek değerlendiriyorum. Pek bir sosyal hayatım yok. Genellikle hayatım iş ve ev arasında geçiyor. Ben aslında tekrar evlilik düşünmüyordum. Ancak tek başına hayat geçmiyor. İnsan yalnızlığa mahkum olmamalı kim olursa olsun bence haksızlık olur. Hele bir bayan için daha çok zor oluyor. İnsanların gözünde dul olmak bir bayan için daha zor. ve bu yüzden de biraz insanlara karşı güvenim kalmadı denebilir. Ben daha çok eviyle ve çocuğu ile ilgilenen bir bayanım. Kimse istemez ailesini yıkmak kurulu düzenini bozmak ancak bazı şeyler olmayınca olmuyor sen ne kadar uğraşırsan uğraş sen ne kadar çabalarsan çabala bazı şeyler olmayınca olmuyor diye düşünüyorum.

Ben tanışmak arkadaş olmak sonra evlilik düşünen bir bayanım.Benim gibi tekrar evlilik düşünen bir beyle tanışmak ve arkadaş olmak yakından tanımak isterim. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum ki evime aileme destek olmak isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 38-45 arası olan dürüst, evine ailesine kıymet değer veren kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilecek düzeyde bir geliri olması benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin bayan arkadaş Trabzon ilanıma cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm merhaba tanışalım mı ben Trabzon Osman arayın msj atın wassap yazın gizlilik önemli ciddi bir şekilde tanışalım

  2. Selam.

  3. Merhaba hanfendi tanimak istiyorum güzel arkadaş dost ariyorum.

  4. Selam ben Ali Trabzon’da yanlız yaşıyorum bekarım bana ayak uyduracak bayan arıyorum Allah yolunda yürüyen insanım benimle ciddi olarak görüşmek isteyen olursa telefonum detayları telefonda konuşuruz saygilarimla.

  5. Slm nasılsınız Hakan ben sizinle tanışmak isterim.

  6. Sizin içinde sorun olmazsa tanışabilirmiyiz.

  7. Trabzon da ikamet etmekteyim durumum iyidir bayan arkadaş arıyorum kendi özgüveni gelişmiş bayanlardan mesaj bekliyorum.

  8. Selam ben buraya yeni geldim çok fazla etrafı bilmiyorum bir bayan arkadaşla birlikte gezmek biraz zaman geçirmek istiyorum 37 yaşındayım whatsap whatsap mesaj atabilirsiniz arkadaş edinmek.

  9. Numaram.

  10. Sizinle tanışmak istiyorum.Ciddi evlilik için buradayım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015