Mobil Menü:

Şebinkarahisar Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Şebinkarahisar Bayan Arkadaş

İyi günler öncelikle ben Giresun’un Şebinkarahisar ilçesin de yalnız yaşayan bekar bir beyim. Aslında bu arkadaşlık sitesini uzun zamandır takip ediyordum. Ve diğer arkadaşların ilanlarına bakıyordum. Ancak benim ilgimi çeken herhangi bir ilan bulamadım. Bu nedenden dolayı da Şebinkarahisar bayan arkadaş ilanı açmak kendi ilanımı açmak istedim.

Benim gibi arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak ve öncelik ilk başta arkadaşlık olan ve Şebinkarahisar bayan arkadaş ilanıma cevap verecek bir bayan arkadaş arıyorum. Ne kadar öncelik tanışmak arkadaşlık olsa da ilk başta istediğim tabi ki bu birisiyle tanışmadan arkadaş olmadan hakkında hiçbir şey bilmeden o kişi ile ciddi düşünemezsin. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Ancak şu anlık arkadaşlık olsa da benim de istediğim aslında evlilik düşünen bir bayan bulmak. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. Biri evlendi kendi yuvasını kurdu. Diğeri de okuyor ve benimle birlikte yaşıyor. Dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bir beyim. Şebinkarahisar da yaşıyorum. Yaşım 48 bekar bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evime aileme düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim de istediğim herkes gibi beni anlayan dinleyen eve geldiğimde yanın da rahat edebileceğim ve huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çok şükür maddi yönden bir sıkıntı çekmiyorum.Şunu da belirtmek isterim eğer evleneceğim bayanı bulursam Şebinkarahisar da yaşamak isterim.Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var bunu bozup da başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Bunu da belirtmek istedim ki baştan ilanımla ilgilenen arkadaşlar ona göre yazsın isterim. Çalışıyorum kendime ait bir iş yerim var onu işletiyorum.

Benim hayatım da aradığım bayan öncelikle dürüst, saygılı sorumluklarını bilen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile olmasını seven bir bayan arkadaş arıyorum. Öncelik ne kadar arkadaşlık ve tanışmak olsa da ileriye doğru evlenebileceğim bir bayan olması için onun da evlilik düşünmesini isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de engel olmam yada karşı çıkmam aksine verdiği karara saygı duyar ve arkasın da olurum. Ve yaşı da 40-48 arası olan ve Şebinkarahisar bayan arkadaş yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015