Mobil Menü:

Telefonda Sohbet Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Telefonda Sohbet Arkadaşı Arayan Bayanlar

Telefonda sohbet arkadaşı arayan bayanlar kategorisinde telefonda sohbet etmek isteyen bayanlar ile telefonda bayanlar ile sohbet etmek isteyen bay ziyaretçilerimizin ilanları ve ilan yanıtları yer almaktadır. Yüm Life Port kategorilerinde olduğu gibi bu kategoride de tüm ziyaretçiler ilanların tamamına ulaşabilirler, yeni ilanlar ekleyebilirler ya da ilanlara yanıtlar yazabilirler.

Tüm kategorilerine erişim ve etkileşimin ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen Life Prt tam anlamı ile ziyaretçi odaklı herhangi bir şekilde ilan ya da ilan yanıtları veya ilan erişimleri için ücret talep etmez. Bu yönü ile benzerlerinden ayrılan Life Port kar amacı gütmeyen bir ziyaretçilere açık arkadaşlık dizinidir. Herhangi bir dayatma ya da ücrete tabi olmaksızın tüm ziyaretçilerimiz kolaylıla kullanabilir ya da kategorilere erişebilirler.

Vermiş olduğunuz ilanlar ya da ilan yanıtları sistem tarafından anında onaylanarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya hemen başlar ve ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalır. Diğer yandan ilanlar arası seviyeyi koruma amaçlı olarak içeriklerinde rencide edici ifadeler görülen ilanlar ya da ilan yanıtları asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar. Diğer yandan kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ya da ilan yanıtları içerik sahibinin güvenliği açısından asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015