Mobil Menü:

Çorum Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Çorum Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Geçmişten bu yana hayatımızın bir parçası olan telefon arkadaşlığı bir çok neslin kullandığı bir arkadaşlık metodu olarak hali hazırda hayatımızda. Gelişen teknoloji ve iletişim metodları her geçen gün biraz daha artsa dahi telefon arkadaşlığı özellikle yerini koruyan bir arkadaşlık iletişim metodudur. Bu durumun nedeni hiçbir gelişen teknolojinin birebir konuşarak iletişim kurmanın hazzını vermemesi de olabilir sadece geçmişten gelen bir alışkanlık da olabilir. Ancak gerçek şu ki ülkemizde telefonun yaygınlaşmasının hemen ardından hayatımıza giren telefon arkadaşlığı uzunca bir süre daha hayatımızda yerini koruyacak gibi.

Çorum telefon arkadaşı arayan bayanlar bu kapsamda sitemize eklenen arkadaşlık kategorilerinden biri olmakla birlikte yine tüm kategorilerimiz gibi ziyaretçilerimize açık bir kategoridir. Kategoride Çorum ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanların ilanları yer aldığı gibi yine çorum ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan baylarında ilanları ile ilan yanıtları yer almaktadır. Sizde üye olmaksızın ve herhangi bir ücret ödemeksizin tüm ilanlara erişebilir, kendi ilanlarınızı oluşturabilirsiniz ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz. Bu özellikleri ile benzerlerinden ayrılan Life Port tamamen ücretsiz ve ziyaretçi odaklı bir arkadaşlık ilan dizinidir.

Ancak sitemizde yer alan ilanları belli bir seviyede tutabilmek ve ziyaretçilerimizin güveliğini sağlamak için bazı kurallarımız mevcuttur. Bunlar: rencide edici içeriklerin yer aldığı ilanlar ve ilan yanıtları asla onaylanmaz, kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ve ilan yanıtları da ziyaretçi ve ilan sahibi güvenliği açısından asla onaylanmamaktadır ve yayına alınmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bayan arakadş çorumda noluy arasanız bayan arıyorul

  2. Monoton yaşantımdan kurtulmak için bayan arkadaş,dost arıyorum..

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015