Mobil Menü:

Arkadaş Arama Siteleri Yorum - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Siteleri Yorum

Merhabalar ben ilk defa arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ancak bu nedenden dolayı da arkadaş arama siteleri yorum bakmak ve kendime göre uygun bir arkadaşlık sitesi aramak istedim. Ancak bir sürü arkadaşlık sitelerinin için de hangisine ilan açabileceğimi bulmak ve yazmak istediğime bir türlü karar veremedim.

Ve bunun için de en iyisi arkadaş arama siteleri yorum bakmak olacağını düşündüm ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmadan önce de yorumlara bakarak karar verdim. Ve biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan bekar bir bayanım. Ailemle birlikte Bursa da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden hiç çocuğum yok. Benim istediğim ne kadar evlilik olsa da ilk başta evlilik düşünemeyeceğim için ilk başta arkadaşlık birbirini tanımak önemli diye düşünüyorum. Bu amaçtan niyeti ciddi olan ancak ilk amaç arkadaşlık tanışmak olan bir bey arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Bakımlı ve kendine özenen bir beyim.

Evlilik düşünen bir aile ve yuva kurmak isteyen dürüst, nazik saygılı, kibar, anlayışlı bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. Eğer ileriye doğru olursa da evlenmek istiyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Birlikte çalışıp her şeyi yapabiliriz. O yüzden maddi konuda büyük bir beklentim yok.Zaten öyle bir bayan da değilim. Düzenli bir işi olsun ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin de bir önemi yok bir insan birisini sevdikten sonra ve evlendikten sonra bence nerede yaşadığının bir önemi yok. Çünkü sevdiğin kişi yanında olduktan sonra nerede yaşayacağının bir önemi olmaz diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış yada bekar olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil. Aksine çocukları çok severim. Ancak bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim.Bunun için düzgün ve ilanıma cevap verecek bir site aradığım için ilk önce ilanımı açmadan önce arkadaş arama siteleri yorum olarak baktım ve bu site benim için oldukça uygun geldi. İlgilenen beylerin yaşı 34-39 arası olan beyleri beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015