Mobil Menü:

Yol Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Yol Arkadaş Sitesi

Aslında benim ilan açma nedenim yol arkadaş sitesi arıyordum. Ancak buna dair çok az bir site bulabildim. Bu nedenden dolayı da bende bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak ve neden bu gibi bir site aradığımı belirtmek istedim.

Bunun için de yol arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak ve neden bu şekilde bir ilan açtığımı belirtmek istedim. Aslında bu nedenden dolayı da bu ilanı açmak istedim. Ben yaşım 26 bekar ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Yolculuk yapmayı yol boyunca gitmeyi çok severim. Özellikle araban ile veya otobüs ile uzun yolculukları çok severim. Benim tek hayalim çocukluğumdan beri bir filmde görmüştüm yol boyunca gezerek gideceğin yerleri direk olarak gitmekten çok gezerek gitmeyi hem gideceğin yere kadar sadece gideceğin yeri görmekten daha çok gider iken gördüğün tanıdığın insanlar da insanın hayatına bir şeyler kattığını düşünüyorum. Ve bu yüzden yolculuk yapmayı çok seviyorum. Ancak ben ne kadar sevsem de tek başına bu yolculuğun bir anlamı olmuyor ve bu nedenden dolayı ben de kendime yol arkadaşı aradığım için bu ilanı açmak ve ya bu ilanı açabileceğim bir site arıyordum.

Yaşım 26 bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Maddi konuda bir beklentim değil ve bu şekilde bir bayan değilim. Sadece istediğim benim gibi yolculuk yapmasını seven ve yol boyunca başka yerler görmekten de mutlu olan heyecan duyan bir arkadaş aradığım için yol arkadaş sitesi arıyordum. Ancak bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015