Mobil Menü:

Bursa Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Bursa Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Bursa telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimizde Bursa ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanlar ile Bursa ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları yer almaktadır. Tüm ziyaretçilerimiz diğer kategorilerimizde de olduğu gibi kategori altında yer alan formu doldurarak kendi ilanlarını oluşturabilirler, ilanları yanıtlayabilirler ya da tüm ilanlara kısıtlama olmaksızın erişebilirler.

Life Port benzerlerinden farklı olarak üyelik, profil bilgileri ya da ücretlendirme zorunlulukları olmaksızın tüm ziyaretçilerin eşit şekilde yararlanabildikleri bir kolay arkadaşlık sitesidir. Tüm ziyaretçilerimiz sitemiz üzerinde yer alan tüm kategorileri özgürce gezebilirler, üyelik gerektirmeksizin kendi ilanlarını bu kategorilerde oluşturabilirler ya da mevcut ilanları yanıtlayabilirler. Hiçbir ziyaretçimizden bu ve benzeri işlemler için üyelik şartı ya da üyelik seviyelerine dayalı ücret şartı aranmaksızın ilanları yayınlanır.

Diğer yandan sitemiz üzerinde yer alan ilanların seviyesini korumak ve ilan verenlerin güvenliğini sağlama amaçlı olarak; argo içerikli ilanlar ve kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar sistem tarafından asla onaylanmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile kişisel güvenliğiniz ve gezdiğiniz ilanların seviyesini koruma amaçlı riayet etmenizi önemle rica ediyoruz. Kurallara uygun ilanlar sistem tarafından anında onaylanarak ilan sahibi aksini isteyinceye dek ilan verene yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. güzelbirbayanlakısasüreli..birilişki..yaşamakisti..yorum..sev..giler

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015