Mobil Menü:

Bolu Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Bolu Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Yeni kategorimiz olan Bolu Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar kategorisi; yoğun yeni ilanlar ve istekler üzerine Bolu’ya özel olarak eklenmiş bir kategoridir. Sizde bu çevreden bir bayan telefon arkadaşı ya da bay telefon arkadaşı arıyorsanız diğer genel kategorilere ek olarak bu kategoriye de ilan ekleyebilir ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazabilirsiniz. Life Port kolay arkadaşlık sistemi ile tüm ziyaretçilerimiz üye olmaksızın ya da ek ücretlere dayatılmadan kolayca yeni ilanlar ekleyebilir, ilanları yanıtlayabilir ya da tüm ilanlara eşit şekilde ulaşabilirler.

Günümüzde arkadaşlık siteleri genelinde revaçta olan öncesinde üyelik ve hemen ardından ücretli üyelik yükseltme ile erişimler Life Port üzerinde yer almaz ve bu tarz örneklerine göre tamamen ziyaretçi etkileşimi ile yayında olan tek arkadaşlık sistemidir. Kimlik bilgilerinizi tanımadığınız kişilere vermeden, bıktıran ek ücret talepleri ile uğraşmadan sizde hemen yeni arkadaşlar ile tanışmaya başlayabilirsiniz.

Sitemiz genelinde iki temel kural uygulanmaktadır. İlk kural rencide edici içerikler ile ilanlar yayınlamaktır ve bu tarz ilanlarınız sistem onayından geçmemektedir. Bu saye de Life Port un seviyesini tüm ziyaretçiler için bozmadan yayın amaçlanmaktadır. Diğer bir kural ise kötüye kullanımı mümkün olan kimlik bilgileri ile ilan eklemektir ki bu gibi ilanlar da sistem onayından geçmemektedir. Bu kural ile de ziyaretçilerimizin güvenliği ön planda tutularak gereksiz sorunlar ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015