Mobil Menü:

Zonguldak bayan arkadaş ilanları - Arkadaş Arıyorum

Zonguldak bayan arkadaş ilanları

Merhaba ben Zonguldak da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Aslında Zonguldak bayan arkadaş ilanları ilanını açma nedenim. Kendi ilanımı bırakabileceğim güvenilir bir arkadaşlık sitesi bakıyordum nette ancak pek bulamadım daha sonra bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya kendi ilanımı açmak uygun olur diye düşünerek bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Ben ciddi bir ilişki düşünen yada evlilik düşünen ve bu amaçla kendisine bayan arkadaş arayan beylere Zonguldak bayan arkadaş ilanları diye kendi ilanımı açmak istedim. Yaşım 36 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Hiç evlilik yapmadım. Çünkü okumak iş derken başka bir yerde hayat düzen kurmak derken bunlara fırsat yada ciddi bir ilişkiye fırsat bulamadım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim ciddi bir ilişki düşünen bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak ve olursa ileriye doğru evlenmek istiyorum. Çünkü artık bende kendime ait bir aile düzen kurmak istiyorum. Tek başına hayat sürmüyor. Okul zamanından beri hem tek başıma hayatımı sürdürdüm. Artık bende tek olmak istemiyorum. Bir aile kurmak bir yuva kurmak beni seven beni düşünen bir bey bulmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Benim için nerede yaşadığının bir önemi yok evleneceğin kişi ile mutlu isen seni seven birisi varsa yaşadığın yerinin bir önemi yok diye düşünüyorum. Bu yüzden şurası olsun yada burası olsun diye bir isteğim yok. Sadece kendi yaşadığım yeri yine de belirtmek istedim. O yüzden bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Benim gibi aklında evlilik düşüncesi olan evlilik düşünen bir yuva aile kurmak isteyen bekar çalışan maddi yönden bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bağlı dürüst, saygılı, kibar,nazik, anlayışlı, kültürlü ve bakımlı bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak isterim. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. Kendisine Zonguldak bayan arkadaş ilanları bakan bir beyle yada ilanımla ilgilenen beylerin yazmasını cevap vermesini isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 36-41 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Slm nasılsın sizinle tanışmak istiyorum olumlu yada olumsuz yönde cevap bekliyorum sizden lütfen.

 2. Selam, ben ankaradan tuncay , yaş 44 boy 178 kılo 70 ankarada yalnız yaşıyorum ankarada yaşayan yaşı olgun bakımlı güven sahibi; ne istediğini bilen bana huzur mutluluk verecek bir bayanla tanışmak istiyorum. Artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum, bu hayat denen yolculukta kendime eş yoldaş olacak bir bayanla tanışmak istiyorum; çay sohbet tadında birliktelik istiyorum lütfen dul yada bekar hiçbir takanağı olmayan zaman sorunu olmayan…

 3. Mrb ben devrekte yaşıyorum ciddi iseniz tanışabiliriz.

 4. Bende dulum ve beni sevecek ve bana ihanet etmeyecek bayan arkadaş ariyorum.

 5. Merhaba ben Alaplı’da oturuyorum ciddi bir ilişki arıyorum yaşım 31 evlenip ayrıldım cocuk yok tanışmak isterseniz buradayım gmail. bekliyorum.

 6. Selam ben ereğli de oturuyorum sizin gibi güzel bir bayan la hemen tanışmak istiyorum.

 7. Selam ismim ergün istanbulda oturuyorum 52 yaşındayım 176 boy 72 kg yum olgun ve düzgün fiziği olan biriyim istanbul ve civarı oturan bayan arkadaş arıyorum.

 8. Ciddi bir bayanla tanışmak isterim.

 9. Selam öncelikle Bende sizin gibi bekarım Zonguldakliyim sizinle nasipse tanışıp yuva kurmak istiyorum lütfen.

 10. Merhabalar sizi tanımak isterim.

 11. numaram vanlıyım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015