Mobil Menü:

Zengin Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Zengin Bayan Arkadaş

Merhabalar ben maddi durumu iyi olan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan işi gücü olan bekar bir beyim. Yaşım 45 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün bir beyim. Benim bu arkadaşlık sitesine zengin bayan arkadaş aramak için katıldım.

Şimdi size direk zengin bayan arkadaş aramak için katıldığımı söylediğimde belki beni yanlış anlayan bayanlar olabilir. Ama eğer okumaya devam ederseniz neden bu şekilde bir ilan açmak istediğimi biraz olsun anlayacağınızı düşünerek bu ilanı açmak istedim. İlk başta dürüst, saygılı etrafında saygı gören bir beyim. Elimden geldiğince insanlara yardım etmeyi severim. Bakımlı kendine özenen bir beyim. Evime aileme düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Ne gençliğim de oldu ne de şimdi oldu böyle bir alışkanlıklarım. Genç iken de ailem ile işimle okulumla ilgilenirdim. Şimdi de işim ve evim ailem ile ilgilenirim. Şimdi size neden zengin bayan arkadaş ilanı açmak istediğimi yada neden bu şekilde bir ilan açtığı belirtmek isterim. Daha önce bir evlilik yaptığımı söyledim. Bu evliliğimden de bir kızım var.Benimle birlikte yaşıyor. Bu evliliğim ne yazık ki ben ne kadar istesem de yürümedi çünkü arada sevgi ve ya saygı yada güven ve dürüstlük olmayınca yürümüyor. Siz ne kadar isteseniz de karşı tarafta bunlar olmayınca yürümüyor. Maddi konuda olsun eşim dedim hiç bir şeyi esirgemedim. Ne de manevi yönden onu yalnız bıraktım. Ancak olmadı ve bazı nedenlerden ötürü evlendiğini düşündüm. Ve bunu sorun etmemeye ileride sever olsun desem de olmadığını görünce artık fazla uzatmadan ayrılmaya karar verdik. Çünkü en iyisi bu şekilde olacağını düşündüm.

Ben beni anlayan dinleyen eve geldiğimde yüzünde bir gülümseme olsun arada sevgi ve saygının olduğu mutlu olabileceğim bir evlilik yuva kurmak istiyorum. Bu nedenden dolayı da maddi yönden bir sıkıntısı olmayan ve bu amaçla bir beklentiye girmeyen bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı zengin bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ben Nevşehir de yaşıyorum. Yaşı 38-45 arası olan ciddi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015