Mobil Menü:

Zengin Bayan Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Zengin Bayan Arkadaş Sitesi

Son yıllarda baktığımda aslında uzun süredir arkadaşlık sitelerinde vakit geçiren bir bayan değilim. Ancak son zamanlar da bu yönden bir sürü arkadaşlık sitesi açıldığını gördüm. Her kesime hitap eden her türden bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut. Ve bende kendime hitap eden bir site bulmak için zengin bayan arkadaş sitesi bakıyordum.

Son yıllarda trend haline gelen bu arkadaşlık siteleri için, zengin olgun kariyerinde başarılı yaşam açısından zengin bir sürü boşanmış dul bayanların olduğunu gördüm. Başarılarını ve servetlerini paylaşmak için kendilerine uygun bir bey yada erkek arkadaş arayan bir sürü kişi olduğunu gördüm. Bunun için de bende kendime uygun bir bey erkek arkadaş bulabilmek için zengin bayan arkadaş sitesi bakıyordum. İlan verebileceğim yada kayıt olabileceğim benim açımdan uygun bir site bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Ben maddi açıdan bir sıkıntım yok. Çalışan başarılı bir bayanım. Maddi durumum da gayet iyi. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim yaşım 34 bekarım. Ailemin tek çocuğuyum. Maddi yönden bir sıkıntımız olmadığı gibi hem çalışan işinde başarılı kariyer sahibi kültürlü bakımlı kendine özenen bir bayanım. İzmir de ailem ile birlikte yaşıyorum. Benim bu ilanı açma nedenim evlilik düşünmüyorum bunu söylemek isterim. Ve maddi bir beklenti ile açmıyorum. Bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem bunu da söylemek isterim. Eğlenmeyi gezmeyi tatili severim ancak işimi de aileme de oldukça düşkün bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım.

Benim bu ilanı açma zengin bayan arkadaş sitesi bakma nedenim ise kendime bir erkek arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bakımlı kendine özenen eğlenmesini bilen bir bey aradığım için sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bey aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yaşı 34-40 arası olan saygılı kültürlü iş sahibi olan beni ben olduğum için yanımda olacak bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015