Mobil Menü:

Zengin Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Zengin Arkadaş Sitesi

Arkadaşlık siteleri herkes için her şeyi kapsayan bir arkadaşlık uygulamalarıdır. Ancak son zamanlarda baktığımda normal bir arkadaşlık sitelerinden daha çok zengin arkadaş sitesi aranıyor ve yoğun bir artış olduğunu görmüştüm.

Ancak yine de ben de bu konuda kendi düşünceme göre ve durum böyle olunca ben de zengin arkadaş sitesi bakıyordum. Aslında bu arkadaşlık sitesi de bana uygun geldi ve bu nedenden dolayı buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Aslında ben maddi yönden durumu iyi olan ve maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Maddi açıdan bir sıkıntım yok.Evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir bey arıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma istediğim gibi kimse çıkmadı. Ben de bu yüzden evlilik düşünmedim. Bir de maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir bayan olunca insanların sana karşı yaklaşımı farklı olabilir. Bu yüzden ben de bu durumda kendime uygun bir arkadaş arıyorum.

Bunun için de bu zengin arkadaş sitesi ilanını açmak ve biraz olsun kendimi tanıtmak istedim. Bunun için size kendimi tanıtmak ve bu ilanı açmak istedim. Maddi açıdan bir beklentim yok öyle bir bayan değilim. Aksi yönden benim maddi bir sıkıntım yok ve bu şekilde birbirimize uygun olacağımızı düşündüğüm bir beyle arkadaşlık yapmak tanışmak konuşmak istiyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015