Mobil Menü:

Yunanistan Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Yunanistan Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Yunanistan da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Eğitim için buraya gelmiştim ve burada iş ve kendime bir düzen kurunca da burada kalmak istedim. Yunanistan arkadaş sitesi bakıyordum ancak bakma nedenim benim gibi burada yaşayan ve yalnız olan ve bir arkadaşa ihtiyaç duyan bir arkadaş bulmak için.

Ancak bakınca hepsi yabancı oluyor.Ve bu nedenden dolayı da ben kendime ait bir ilan açmak ve Yunanistan arkadaş sitesi açmak istedim. Bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak ve neden açtığımı belirtmek istedim. 28 yaşında yalnız yaşayan Yunanistan da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım bekarım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ancak eğitim ve iş sebebiyle daha Türkiye’ye dönmeyi düşünmedim. Çünkü burada kendime ait bir düzen kurdum. Ancak tabi bu yalnız olduğum gerçeğini değiştirmiyor. Ve bende yalnızlık çekiyorum. Tanımadığın bir yerde ailenden uzakta olmak gerçekten zor bir durum. Bunun için bende benim gibi Yunanistanda yaşayan ve arkadaşlık yapmak isteyen yada benim gibi kendisine arkadaş arayan bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Yaşı 25-35 arasında olan özel hayatı beni ilgilendirmez sohbet edebileceğim konuşabileceğim bir arkadaş arıyorum ben ve bu amaçla tanışmak isteyen ve Yunanistan arkadaş sitesi arayan ve Yunanistan da yaşayan bir arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi olması benim için yeterlidir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İzmirliyim iskecede yasiorum olgun birbayanla Yuva kurmak istiyorum saygilar

  2. Merba Bende Yunanistan da yaşiyarum sizinen tanlşmak istyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015