Mobil Menü:

Yalova Da Bayan Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Yalova Da Bayan Arıyorum

İyi günler ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Boşanalı da iki sene oldu. Aslında ne kadar severek evlenmiş olsam da daha sonra dan bazı nedenlerden ötürü anlaşamadık ve anlaşarak boşandık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var annesi ile birlikte kalıyor. Tabi ilgileniyorum ve sık sık çocuğumla görüşmekteyim. Ben Yalova da bayan arıyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var.

Bu yüzden Yalova da yaşayan ve ya yaşayacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bağlı bir beyim. Çalışkan ailesini kimseye muhtaç etmeyen bir beyim. Dürüst saygılı samimi güvenilir evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan bir beyim. Ben artık mutlu bir aile kurmak benim gibi evine ailesine düşkün olan evini ailesini her şeyden önce tutan evine ailesine bağlı bir bayan arıyorum. Bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi düşünen ve Yalova da bayan arıyorum ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Gece hayatım yoktur veya kötü bir alışkanlığım yoktur. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim Yalova da yaşayacak veya yaşayan bir bey arıyorum. Bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve arkadaşlık kurmak istemekteyim. Yaşım 39 bekar bir beyim.

Benim gibi evlilik düşünen ciddi düşünen ve Yalova da bayan arıyorum evine ailesine bağlı olan evine ve ailesine bağlı olan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen evine ailesine düşkün daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir veya bekar da olabilir. Önce ki evliliğinden çocuk sahibi de olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Yaşı 30-39 arası olan evine ailesine bağlı düşünen saygılı dürüst evlilik düşünen ve Yalova da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015