Mobil Menü:

Yalnız Bayanım Mesaj Arkadaşı Arıyorum - Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Yalnız Bayanım Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Ben ela istanbul da yaşıyorum yalnız bir bayanım ve telefon mesaj arkadaşı arıyorum. Benim gibi yalnız bazen dertleşecek ve bağzende neşesini paylaşacak bay bayan mesaj arkadaşlarını bekliyorum. Bir süre buradan mesajlaştıktan sonra güvenebilceğim kişiler ile telefonda mesajlaşırım.

İnsanların bunaldığı sıkıldığı zamanlar olur ve hiç tanımadığı birine hayatındaki tüm zorlukları ve sıkıntıları anlatmak ister bazen. Sanırım öyle bir dönem yaşıyorum. Sende benim gibi hiç tanımadığın sokakta görmediğin ve görmeyeceğin birine derdini sıkıntını anlatıp birşeyler paylaşmak istorsan yorum yazabilirsin. Ardından güven veren kişi ile telefonda da mesajlaşarak dertleşmek isterim. Whatsapp olur başka bir mesaj pllatformu olur hiç farketmez.

Ben biraz giriş yapayım. Yanlız yaşıyorum 36 yaşındayım ve istanbul da bir iş kadınıyım. Bu dönemde her şey üstüme geliyor gibi hissediyorum ve yakınımda birileri ile dertleşecek kadar kendime güveni kendimde bulamıyorum. Biraz korkudan ve biraz da hiç tanımadığım biri ile daha kolay konuşacağımı düşündüğümden bu şekilde bir ilan ekliyorum. Eklemeden önce diğer ilanları inceledim çoğunluk ilanda burada mesajlaşma taraftarı ve güvendikleri insanlar ile iletişim bilgisi paylaşıyorlar gibi. Bende benzeri bir şekilde iletişim bilgimi vermeyi düşündüm o nedenle.

Aradığım kişi yaşı bana yakın ya da benden büyük olabilir. İş hayatını ve hayatın diğer tecrübelerini yaşamış biri olmalı aksi halde pek dertleşilecek biri olmazdı dimi. Aklına bambaşka şeyler gelenler yazmasınlar beklediklerini bulamazlar buna emin olabilirsiniz. Diğer yandan benim gibi bu dönemde bunalmış dertleşmeye ihtiyacı olan biri olursa çok daha iyi olur gibi. Bundan emin olmasam da en mantıklısı bu şekilde gibi geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Slm güzellik.

 2. Merhaba adım Ahmet 41 yaşındayım ve seninle tanışmak istiyorum eğer sende istersen.

 3. Slm bayanlar arayın tanışalım wasap var.

 4. Çok güzelsiniz hanımefendi.

 5. Bende çok yalnızım sklyorum birine ihtiyacım var sohbet arkadaşım olurmusun.

 6. Bende çok yalnızım sklyorum birine ihtiyacım var sohbet arkadaşım olurmusun

 7. Yorumunuzu beğendim bende dertleşecek bunaldıgım zaman konuşabilecegim arkadaşım olmasını çok isterim cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim

 8. Merhana

 9. Slm tatlım görüşebilir miyiz

 10. Merhaba

 11. Merhaba ben ümit çorlu dan derdini dinlemek üzüntünü paylaşmak isterim canım 40 yaş 1.65 boy 65 kilo tel

 12. Selam tanışmak istiyorum arkadaş olmak istiyorum sız nasıl isterseniz

 13. Slm ela bende yanlız biriyim bende telefonda dertleşecek birini arıyorum

 14. Merhabalar bu benim numaram beni mutlaka ara..

 15. Slm benimle arkadas olmayi istiyorsan mesaj at

 16. Slm ben Suat tanışıp güven saygı içerisinde dertleşir konuşalım benimde böyle birşeye çok ihtiyacım var bana her konuda guvenebilirsin ben 35 Yaş 180 by 79 kg olgun görünümlü biriyim eğer Sanada uyarsa ara tanisalim yanlız bir birimize Sadık kalalim güvenelim. Çünkü çok uzun süreli olsun istiyorum allaha emanet olun işte numaram Bu numara watsab numara hemde tlf numaram dır 2 içinde kullan

 17. Her konuda dertlesecek sırdas guvenilir kisi uyar no ararsan sevinirim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015