Mobil Menü:

Yabancılarla Arkadaş Olma Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Yabancılarla Arkadaş Olma Sitesi

Merhabalar ben yabancı dil eğitimi alıyorum. Ancak bir türlü kendime göre bir arkadaşlık sitesi bulamadım. Aradığım da yabancılarla arkadaş olma sitesi arıyordum ki biraz onlarla sohbet edip yabancı dilimi geliştirmek pratik yapmak istiyordum.

Bu amaçtan dolayı da bu arkadaşlık sitesi veya yabancılarla arkadaş olma sitesi arıyordum. Ama pek istediğim gibi bir site bulamadım. İşte bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 27 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst, samimi,sıcak kanlı arkadaş canlısı ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yakında yurt dışına gitmeyi düşünüyorum bunun için de yabancı dil eğitimi alıyorum. Ancak sadece yabancı dil yetmiyor. Bambaşka bir ülkeye tanımadığın dilini bilmediğin insanların yanına gidiyorsun ve hiçbir şey yada yer bilmiyorsun tamamen yabancı olduğun bir yere gideceksin.Bu yüzden bazı endişelerim var ve biraz da tedirginim. Ancak yine de artık ne olursa olsun bunun için de biraz bu konuda bana yardımı olacak yardım edecek maddi açıdan değil manevi açıdan destekte bulunacak bir arkadaş arıyorum.

Orada yaşayan veya bana önerebileceği yabancılarla arkadaş olma sitesi varsa veya yardımcı olacak hem dil konusunda hem de oraya geldiğimde manevi açıdan destek olacak bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba nasıl gidiyor hayat nasıl.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015