Mobil Menü:

Van Dost - Arkadaş Arıyorum

Van Dost

İyi günler ben bekar çalışan Van’da yaşayan bekar bir bayanım. Benim istediğim aslına bakarsanınız dost arkadaş edinmek istediğim için Van dost ilanımı açmak istedim. Daha önceden de bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak kendi adıma bir ilan açmaya bir türlü ceserat edememiştim.

Bunu ilk defa deniyorum. Biraz kendimden bahsedecek olursam. Van’da yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan yalnız başına yaşayan bekar bir bayanım. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Şu anda bekar ve yalnız yaşayan bir bayanım. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Yaşım 38 eğlenmeyi gezmeyi seven ama bunu ailesi ile yapmak daha çok hoşuma gidiyor ve beni daha çok mutlu ediyor. İnsanın ailesi olmadan yalnız başına gerçekten zorluk çekebiliyor ve bazı zamanlar kendini oldukça yalnız hissediyor. İşte bu yalnızlığımı gidermek hem de kendime arkadaş olacak bana arkadaş gibi yaklaşacak bir bey arıyorum. Bunun için de Van dost ilanımı açmak istedim.

Evlilik düşünen ama bunu zamana bırakan bir bayanım. Şu anlık düşüncem arkadaşlık kurmak ve dostluk kurmak benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakan bir bey olması yeterli. Dürüst saygılı kibar anlayışlı nazik bir bey arıyorum. İlanımla ilgilenen ve Van dost ilanıma cevap vermek isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba tanışmak isterim

  2. Merhaba sizinle tanışmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015