Mobil Menü:

Van da Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Van da Bayan Arkadaş

Merhaba ben Van da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Olacak gibi değildi ve ayrılmaya karar verdik. Baştan böyle yaptık çünkü ileriye doğru olsa da bu evliliğin yürümeyeceği konusunda hem fikirdik ikimizde bu nedenden dolayı da boşandık. Bunun için bende Van da bayan arkadaş arayan kişiler yada beyler olur düşüncesi ile bu ilanı açmak istedim.

Van da arkadaş arayan beyler için yada bunun için nette bir arama yaptım ancak pek bulamadım benimle aynı düşüncelere sahip bir ilan açmak istedim ve bu nedenden dolayı da Van da bayan arkadaş diye kendim bir ilan açmak istedim. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim haliyle dul olmak kısa sürse de bir evlilik yapmış olsam dair dul olmak zor bir durum. Ve bende artık insanlara olan güvenim gitti ve bu nedenden dolayı da pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok ev ve iş arasında bir hayatım var. Bundan da şikayetçi değilim halimden gayet memnunum çünkü zaten ailen olduktan sonra bence kimseye ihtiyaç duymazsın. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Benim bu ilanı açma sebebim ise, kendime göre bir arkadaş edinmek ve biraz olsun kafa dağıtarak yeni insanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Şu anlık aklımda evlilik gibi bir düşünce yok bunu da belirtmek isterim. Sonradan yanlış anlaşılmak istemem. Ancak ileriye doğru danıştığım kişi ile ne olur bilemem bunu zaman gösterir. Benim istediğim en azından şu anlık aklımda olan beni anlayan dinleyen bir arkadaşa ihtiyacım var ve bu nedenden dolayı da ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bir bey olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen ve bu amaçla en azından şu anlık bu amaçla yazan beyleri beklerim. Kendisine Van da bayan arkadaş arayan bayan arkadaş arayan ve sohbet etmek isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Öncelik le selam.
    Eğitim amaçlı hafta sonuna kadar vandayim.
    Görüşmek tanışmak isterim. Sizin için de uygun ise. Yaş 33.

  2. Günaydın kusura bakmayın ama rahatsız ettim 30 yaşındayım benimle geri kalan hayatı dürüstce saygı ve sevgi ile paylaşmak istiyorsanız size talibim tek istediğim karşılıklı sevgi ve saygı sevgi saygının olmadığı yerde aşk yaşanmaz

  3. Bende seninle tanışmak isterim.

  4. Merhaba tatlım senle gürüşüp tanışmak isterim.

  5. bende bir evlillik yapıp boşandım şuan yanızım ve vanda yaşıyorum sızınle tanısmak isterim.

  6. bende bir evlillik yapıp boşandım şuan yanızım tel. ve vanda yaşıyorum sızınle tanısmak isterim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015