Mobil Menü:

Urla Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Urla Bayan Arkadaş

İyi günler ben İzmir’in Urla ilçesin de yaşayan bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Hiç evlilik yapmadım daha önce. Çünkü karşıma hayatımı birleştirebileceğim evlilik düşünebileceğim bir bayan çıkmadı. Bunun için de evlilik düşünmedim. Bu arkadaşlık sitesini buldum nette gezer iken ve buraya Urla bayan arkadaş ilanını açmak istedim.

Benim yaşım 31 bekar çalışan ayakları üstünde duran ve ailesi ile birlikte yaşayan bir beyim. Dediğim gibi daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü olmadı. Tabi hayatıma girenler oldu ancak ciddi düşünemedim kimseyle bunun sebebi de hem kendimi tam olarak hazır hissetmemem hem de doğru kişi çıktığını düşünmemden kaynaklı diye düşünüyorum. Ben kendi işi olan maddi yönden bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bağlı sadece tek istediğim huzurlu mutlu bir ailem olsun isteyen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Tabi arkadaşlarım var ben de normal bir erkek gibi onlarla buluşurup ama bu ailemin önüne geçmez hiç bir zaman. Benim için öncelik her zaman aile olmuştur. Aileme düşkün saygı duyan dürüst, nazik, kibar, anlayışlı bir beyim. Evliliğe dair kendimi hazır hissetmemin sebebi ise maddi olarak hiçbir zaman ne ailemin ne benim sıkıntımız olmadı. Ve uzun zamandır da düzenli bir işim var. Ama sadece iş de bitmiyor olay. Düzenli bir işin ve gelirin ve ayrıca biraz olsun birikmişliğin olması gerekiyor ki. Evlendiğinde ailene yük olmamak ve eşini evleneceğin bayanı kimseye muhtaç etmemen gerek en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Benim de çevremde erken yaşta evlenen oldu. Ve bir işleri olsa da sıkıştıkları zaman aileden yardım alan isteyen çok kişi var çevremde ben bu şekilde bir şey istemiyorum. Tabi aileden yardım almak kötü bir şey değil. Ancak kendin bir karar veriyorsun ve kendi aileni kuruyorsun ve ailene de yük olmamak gerek bence en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Ve bu yüzden evlilik düşünmedim ta ki şimdiye kadar. Şimdi ise Urla bayan arkadaş ilanlarına bakınca belki hayata benim gibi bakan.

Aynı düşüncede aynı fikirde olduğum bir Urla bayan arkadaş yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş bulabilirim diye bu ilanı açmak istedim. Bekar olması önceliğim ancak evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmasını istemem. Yaşı 25-31 arası evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaş olmak isteyen bayan arkadaş arıyorum kendime.İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015