Mobil Menü:

Ukrayna Ciddi Evlilik Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Ukrayna Ciddi Evlilik Sitesi

İyi günler ben Ukrayna da yaşayan bekar bir bayanım. Ciddi bir ilişki ve evlilik düşünen bekar bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Türkiye de yaşamak istiyorum. Ama haliyle kimseyi tanımıyorum.VE oraya daha önceden tatil amaçlı geldim. Ve orayı çok sevdim ancak yerleşme düşüncemi gerçekleşmedi. Bunun için de Ukrayna ciddi evlilik sitesi bakıyordum.

Ancak Türkiye de yaşayıp Ukrayna ciddi evlilik sitesi bakan pek kişi bulamadım. Bunun içinde en iyisi kendim ilan açmak diye düşündüm.Bekar bir bayanım.Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün bir bayanım.Ailem ile birlikte yaşıyorum. Dediğim gibi tatil amaçlı olsun Türkiye ye geldim. Ancak hiç kalıcı olarak yerleşmedim. Benim istediğim evlenebileceğim ciddi evlilik düşüncesi olan evlilik düşünen ve Ukraynalı olmamı sıkıntı olmayacak bir evlilik düşünen bir bey arkadaş arıyorum.Maddi konuda bir beklentim yok. Evlenmiş ayrılmış ve bekar olabilir. Çocuğu olmazsa sevinirim. Çünkü kendi çocuğum olsun isterim. Türkiye de yaşamamda bir sıkıntı yok. Eğer Türkiye de yaşamak isterse orada da yaşayabilirim. Benim gibi ciddi ilişki düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey arıyorum.

Dürüst saygılı samimi kibar nazik kültürlü bir bey arıyorum. Yaşım 33 bekarım. Bakımlı dürüst saygılı bir bayanım. Evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim gibi düşünen evlilik düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve evine ailesine düşkün olan Ukrayna ciddi evlilik sitesi bakan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015