Mobil Menü:

Ücretsiz Yol Arkadaşı - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ücretsiz Yol Arkadaşı

İyi günler beni ilan açma nedenim kendime bir ücretsiz yol arkadaşı aradığım için bu ücretsiz arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Biraz size kendimi tanıtmak ve ne istediğimi belirtmek istedim. Ben yolculuğu çok severim. Özellikle tren ve otobüs veya araba ile yolculuk etmeyi çok severim.

Sakin yavaş yavaş gittiğin geçtiğin yerleri görmek oralarda durmak oralarda yeni kişilerle tanışmak yeni şeyler öğrenmek bana her zaman heyecan vermiştir. Çocukluğumdan beri hep hayalim buydu. Ve bu hayalimi 20 yaşından sonra her yaz gerçekleştirmeye çalışıyorum. Şuan 23 yaşındayım ve bu sene bazı sebeplerden ötürü bu yolculuğu yapamadım. Ancak şu iki ay içerisinde yapmayı düşünüyorum. Çünkü bir tarafım eksik gibi oluyorum. Ve çok sevdiğim bir şeyden mahrum kalmak yapamamak insanı gerçekten üzüyor. Bu nedenden dolayı da benim bu ilanı açma nedenim benim gibi yolculuk yapmayı seven yolculuğu seven bir ücretsiz yol arkadaşı aradığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Yaşım 23 maddi yönden bir sıkıntım yok. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Antalya da yaşıyoruz. Okuyan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, ailemin tek çocuğuyum. Evlilik gibi bir düşüncem yok bunu belirtmek isterim. Amacım gayet açık ve basit yol arkadaş arıyorum.

Benim gibi yolculuk yapmayı seven yol da durup gitmeye çalıştığın yere gider iken yol üstünde durup yeni yerler görmek çok heyecan verici bir durum ve bundan hoşlanan bu durumu seven bir bayan arkadaş arıyorum yanıma ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim. Umarım ücretsiz yol arkadaşı ilanımla ilgilenen gerçekten yolculuğu seven ve yolculuk yapmayı planlayan bir arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015