Mobil Menü:

Ücretsiz Ev Arkadaşı İlanı Ver - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Ev Arkadaşı İlanı Ver

Merhaba ben Eskişehir de yalnız yaşayan okuyan bir bayanım. Okul bittikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum. Ancak yalnız başka bir yerde tek başına yaşamak istemiyorum. Hem de maddi yönden destek sağlayacak bir arkadaş aradığım için ücretsiz ev arkadaşı ilanı ver bir site bakıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ücretsiz ev arkadaşı ilanı ver istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Biraz kendimi tanıtayım. 23 yaşında bekar çalışan aynı zamanda okuyan bir bayanım. Kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım.Benim istediğim hem arkadaş olabilecek bana hem de evime destek olabilecek bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak mantıklı geldi. Kendi halinde yaşayan bekar bir bayanım. İşi ve okul arasında bir hayatım var. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, eğlenceli bir bayanım. Benim istediğim arkadaş bayan olursa çok iyi olur. Bekar çalışan veya benim gibi okuyan bir bayan da olabilir. Eskişehir de okuyan veya çalışan veya ayrı yaşayan bir bayan olursa çok iyi olur.

Hem arkadaş olabilecek hem dost olabileceğim anlayışlı tertipli düzenli bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü ben öyleyim. Dağınıklığı hiç sevmem bu yüzden dağınık olmasa benim açımdan da kendi açısından da iyi olur diye düşünüyorum. Eskişehir de yaşayıp da ücretsiz ev arkadaşı ilanı ver isteyen veya ev arkadaşı arayan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015