Mobil Menü:

Ücretsiz Ev Arkadaşı Arıyorum İlanları - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Ev Arkadaşı Arıyorum İlanları

İyi günler ben bekar çalışan bir bayanım. Aydın da yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Kısa süren bir evlilik oldu ve çocuğum yok bu evlilikten. Bunun için de kendime ücretsiz ev arkadaşı arıyorum ilanları bakıyordum.

Ancak bu ücretsiz ev arkadaşı arıyorum ilanları bakar iken bir sürü arkadaşlık siteleri gördüm. Ancak bana uygun gelen bir ilan bulamadım. Ve bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Bu yüzden de bu arkadaşlık sitesine ne istediğimi ne için açtığımı açmak ve belirtmek istedim. Bu yüzden de ilk öncelikle kendimi tanıtarak başlamak isterim. Yaşım 31 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak bazı sebeplerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bazen yanlış kişileri hayatımıza sokup yanlış kişilerle evlilik yapıyoruz. Ve bu durum olmayınca olmuyor. Maddi bir beklentim yok veya bu amaç için bu ilanı açmıyorum. Ve bu gibi amaçlarla veya tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim yanıma hep arkadaş dost olabilecek ve yalnızlık çekmek istemediğimden dolayı ev arkadaşı arıyorum. Düzenli, dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım.

Benim gibi ücretsiz ev arkadaşı arıyorum ilanları bakan ve ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açıyorum. Yaşı 25-38 arası olabilir. Bekar çalışan veya okuyan bir bayan olması benim gibi evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ancak ev arkadaşı arayan ve dost arkadaş olabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Aydın ve çevresinde olan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ankara’da yaşıyorum 22 yaşındayım evlilik niyetim var ama düzgün bir kadın bulamıyorum akrabalarımla olsun istemiyorum tanımadığım bilmediğim bir kadına aşık olup evlenmek istiyorum. Ankara’da yaşayan hanım hanımcık bir kadınla arkadaş olup akabinde evlenmek istiyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015