Mobil Menü:

Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi

İyi günler ben Eskişehir de yalnız yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran daha önce bir evlilik yapıp ayrılmış bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven ve ailesi ile ilgilenen bir beyim.Aslında nette ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi bakmıştım ancak pek bulamadım.

Aslında bir sürü site karşımıza çıksa da bunlar içinde hepsi bana aynı hissi vermedi. Ve belli bir süre sonra kendime uygun başka bir site aramaya karar verdim. Bunun için de ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmaya karar verdim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimde 1 çocuğum var oda evlendi kendisine ait bir hayat aile kurdu. Ben de bu durumda yalnızlığımla baş başa kaldım. Yaşım 49 bekar çalışan maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim yada bu ilanı açma sebebim ise kendime beni anlayan yanımda olacak her daim ailesini düşünen bencil olmayan karşısında ki kişiyi de düşünen hayatında ki insana değer veren ve kıymetini bilen bir bayan arkadaş bulmak ve tanışmak ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.Dürüst,saygılı, samimi, kibar nazik ve anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Daha çok evine ailesine düşkün ve vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile mutlu olan bir beyim.

Benim gibi ciddi düşünen evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile ilgilenen ailesine düşkün ailesine karşı sorumluluklarını bilen bencil olmayan sevgiye saygının değerini kıymetini bilen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-49 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Eskişehir de yaşamak istemesi benim için önemli çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum bunun için de Eskişehir de yaşamayı düşünüyorum. Eşim olacak bayanın çalışmasını istemiyorum. Benim ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi ilanımla ilgilenen ve evlilik amacı ile tanışmak arkadaş olmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015