Mobil Menü:

Ücretsiz Arkadaşlık Uygulamaları - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaşlık Uygulamaları

Artık arkadaşlık sitelerine bakmak yada herhangi bir ilan açmak artık çok yaygın ve herkes tarafından kullanılan bir uygulama olmaya başladı. Hele bu kadar yaygın kullanıla ve artık bu kadar yaygın bir arkadaşlık kurmak artık çok yaygın bir hale geldi. Ve bunun için de ücretsiz arkadaşlık uygulamaları bakan veya telefonuna indirmek isteyen arkadaşlar vardır.

Ve aslında bir çok arkadaşlık sitesi olmasına rağmen artık günümüzde bunu telefonlara da taşımak ve her zaman kullanabilmek için ücretsiz arkadaşlık uygulamaları da arayan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen kişiler var diye düşünüyorum. İşte bunun için bende bu ilanı açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istediğim için bu ilanı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 38 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evlenmiş ve ayrılmış bir bayanım. Maddi yönden bir beklentim yok ve bu amaçla yazan kişilere de kesinlikle cevap vermem. Bunu da belirtmek isterim. Benim amacım kendime uygun bir arkadaş bulabilmek ve sohbet etmek konuşmak arkadaşlık kurmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı,samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım.Amacım en azından şu anlık tekrar evlilik gibi bir düşüncem yok. Ancak şu anlık amacım sadece yeni insanlarla tanışmak ve konuşmak ve sohbet etmek istediğim için ve böyle bir düşüncem olduğu için bu ilanı açmak istedim. Bunu da durmadan nette girerek değil de telefonumda da olacak olan bir uygulama ile yapmak ve bu şekilde bir arkadaşlık kurmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

İlanımla ilgilenen ve amacı benim gibi arkadaşlık kurmak olan ve sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaş olabilir. Ücretsiz arkadaşlık uygulamaları bakan ve arkadaşlık kurmak isteyen bekar bir bayan veya erkek arkadaş arıyorum.İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mrb Niğde merkez dul bayanlarla tanışmak istiyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015