Mobil Menü:

Ücretsiz Arkadaş Sitesi Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ücretsiz Arkadaş Sitesi Arıyorum

İyi günler ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 29 bekar çalışan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım. Aslında benim aradığım ücretsiz arkadaş sitesi arıyorum nette. Ancak pek bulamadım ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya kendi ilanımı açmak istedim. Yaşım 29 bekar bir bayanım. ÇAlışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Amacım maddi bir beklenti değil. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Evlilik düşünmüyorum şu anlık aklımda ki sadece arkadaşlık kurmak arkadaş edinmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Zaten nette ücretsiz arkadaş sitesi arıyorum bu yüzden bu arkadaşlık sitesini bulunca buraya ilan açmak benim için mantıklı geldi. Aslında benim istediğim kendime bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Dürüst,saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven, eğlenceli bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık sohbet etmek konuşmak günlük hayatımızdan sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek olan bayan veya erkek olabilir. Yaşı 25-34 arası olan bekar olan veya evlenmiş ayrılmış olabilir. Arkadaşlık etmek konuşmak sohbet etmek isteyen ücretsiz arkadaş sitesi arıyorum ilanımla ilgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015