Mobil Menü:

Ücretsiz Arkadaş İlanı Ver - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş İlanı Ver

Aslında uzun zamandır nette bakıp aradığım bir konu hakkında artık iyi güvenilir bir arkadaşlık sitesi bulunca bende bu konuda kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben nette uzun zamandır ücretsiz arkadaş ilanı ver bir yer yada arkadaşlık sitesi arıyordum.

Aslında ücretli olsun yada ücretsiz olsun bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut. Ancak tabi sizin de bileceğiniz gibi bu arkadaşlık sitelerinin için de bir sürü ciddi olan olsun yada olmayan olsun bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ve durum böyle olunca da ücretsiz arkadaş ilanı ver iyi bir site arıyordum. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve sizlere kendimden hayatımdan bahsetmek istedim. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var. Antalya da çocuğumla birlikte yaşıyorum. Yaşım 36 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim. Haliyle dul ve çocuklu bir bayan olarak insanların yada toplumun sana bakış acısı pek iyi olmuyor. Ve bende artık bu durumdan oldukça rahatsızlık duyduğum için işim ve evimle uğraşan vakit geçiren bir bayanım.

Benim istediğim aslında tekrar evlenmeyi düşünmüyordum. Ama artık tek başıma mücadele vermekten yoruldum. Ve bunun için de tekrar evlilik düşünebileceğim bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak ve ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve bu amaçla ücretsiz arkadaş ilanı ver veya benim ilanımla ilgilenen bir beyle tanışmak ve arkadaşlık yapmak isterim. Maddi konuda bir beklentim yok. Evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum çünkü evime aileme destek olmak isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 36-42 arası olan ilanımla ilgilenen dürüst, saygılı, kötü bir alışkanlığı olmayan veya gece hayatı olmayan bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015