Mobil Menü:

Ücretsiz Arkadaş Bulmak - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Bulmak

Merhaba iyi günler bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut ancak benim aradığım gibi bir site bulmak benim açımdan kolay olmadı.Benim istediğim site ücretsiz arkadaş bulmak bir site olması açısından benim aradığım gibi bir site bulmak bu açıdan oldukça zor oldu.

Ancak daha sonra ücretsiz arkadaş bulmak nette arama yapınca bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istediğim için bu ilanımı bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim sizlere. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok.Kısa süren yanlış bir evlilikmiş yaptığım. Bunu çok sonra anladım ancak bazen insanlar yanılabilir. Ben de sevdiğim aşık olduğum adam yada beyi tam olarak tanıyamamışım ve bunun sonucun da yanlış bir evlilik yaptım. Ancak şimdi kendi ayaklarımın üstünde duran yalnız yaşayan bir bayanım. Kayseri de yaşıyorum. Bekarım dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim yada bu ilanı açmak isteğim kendime bir arkadaş bulmak ayrıca ciddi düşünen yani aklında ileriye doğru evlilik düşüncesi olan bir bey bulabilmek için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi arkadaşlık kurmak yada evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin ücretsiz arkadaş bulmak ilanıma cevap vermelerini bekliyorum. Yaşı 34-39 arası olan bekar daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. İlanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben fatih esmer 174 boyunda ciddi karekter sahibi sorumluluk duygusu gelişmiş olgun hoşğörü sahibi kalbi sevgi dolu bir insanım seni gördüm begendim seninle ciddi anlamda tanışmak konuşmak arkadaş olmak daha sonrada evlenmek istiyorum ciddi özü sözü bir insanım mütevazı kendini bilen hayatın sorumluluklarını taşıyabilen bir insanım kocaman bir yüreğim ve bükülmez bileğim var seni kimseye muhtc etmem rabbimin izniyle sevgin bana bir ömür ğüç verir biliyorum buna inanırım o acıdan yüreğine talibim bir ömür sevdiğim kadın olurmusun numaram

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015