Mobil Menü:

Ücretsiz Arkadaş Bulma Uygulamaları - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Bulma Uygulamaları

İyi günler ben ücretsiz arkadaş bulma uygulamaları bakıyordum aslında. Aslında bir sürü arkadaşlık sitesi var. Ancak bana göre uygun gelmedi nedeni ise sizin de bildiğiniz gibi işin eğlencesin de olan işin vakit geçirmek için ilan açan ve online olan bir sürü siteler var. Ve bunlardan birisine katılmak bana göre değildi.

Bunun için de ücretsiz arkadaş bulma uygulamaları bakarak kendime uygun bir site bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben Cansu yaşım 28 bekar çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan bekar bir bayanım. Ailemle birlikte Antalya da yaşıyorum. Çalışıyorum. Hem kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hem de aileme destek olmaya çalışıyorum. Aslında maddi konuda bir sıkıntımız yok ama çalışmak kendi ayaklarımın üstünde durmak çok güzel bir şey.Daha önce hiç evlilik yapmadım bekarım. Şu anlık hayatım da evlilik gibi bir düşünce yok. İkinci planda benim için. Çünkü daha ca hayatımda yapmak istediklerim ve hayatımı bir düzene sokmak istiyorum. Bunun için de evlilik benim için şu an ikinci planda daha çok ailemle olmayı güzel vakit geçirmesini seven eğlenmesini seven bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi eğlenceli bir bayanım. Benim bu gibi sitelere bakma yada bu siteye ilan açma nedenim ise hem arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş aramak hem de yeni insanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaş olabilir. Benim gibi ücretsiz arkadaş bulma uygulamaları bakan veya kendisine uygun bir site arayan bekar bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Amacım sohbet etmek konuşmak arkadaşlık yapmak istediğim için bu ilanı açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Maddi bir amaç için burada değilim bu şekilde yaklaşan olursa kesinlikle cevap vermem. Amacı arkadaşlık olan benim gibi düşünen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015