Mobil Menü:

Ücretsiz Arkadaş Arama Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş Arama Sitesi

İyi günler ben uzun zamandır arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ancak pek kendime uygun bir site bulamamıştım. Ancak daha sonra bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı. Ve buraya ilan açmak istedim. Ve bir süre ilanlara bakınca da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak benim için de uygun geldi. Bunun için de ücretsiz arkadaş arama sitesi arıyordum zaten ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak bana göre mantıklı geldi.

Ben yaşım 33 bekar çalışan daha önce hiç evlilik yapmamış bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Çanakkale de yaşıyorum. Ailem den ayrı yaşıyorum. Çünkü iş nedeniyle benim burada yaşamam gerekti. Yalnız yaşıyorum bu nedenden dolayı. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı, evine ailesine düşkün evine ailesine bağlı bir bayanım. Eğlenmesini seven yaşından olgun bir bayanım. Benim ücretsiz arkadaş arama sitesi nedenim kendime uygun bir arkadaşlık kurmak yada bulmak için yada evlilik düşüncesinde olduğun için bu ilanı açmak istedim. Evlilik düşünen bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım düşünmedim de çünkü hayatıma kendime uygun bir bey bulamadım. Aynı zamanda da iş mesleğimi elime almak ile uğraşır iken evlilikten biraz uzaklaştım ve pek ilgilenmedim. Ancak artık bende kendime ait bir yuva aile kurmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Benim istediğim hayatım da istediğim bey yada evlilik hayali evine ailesine düşkün bir bey olması kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmayan dürüst, saygılı, kibar, nazik bir bey arıyorum.Maddi konuda bir beklentim yok. Düzenli bir işi ve geliri olması benim için yeterlidir. Hiç evlenmemiş bekar olmasını isterim. Ancak evlenmiş ayrılmış da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Çocukları sevmediğimden değil bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim. Bu nedenden dolayı yaşı 33-39 arası olan ücretsiz arkadaş arama sitesi bakan beyleri cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015