Mobil Menü:

Türkiye kız arkadaş arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Türkiye kız arkadaş arıyorum

Merhaba aslında uzun zamandır düşünüyordum bu arkadaşlık sitesine bir ilan açmayı ama önce diğer kişilerin paylaştığı ilanlara bakmak benim için daha uygun olur düşüncesi ile bir süre Türkiye kız arkadaş arıyorum ile ilgili ilanlara baktım. Ancak pek benim ilgimi çeken bir ilan bulamadım bu nedenden dolayı da artık kendi ilanımı açmak istedim.

Biraz size kendimi tanıtmak ve hayatım hakkında bahsetmek isterim. Ben 29 yaşında bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım çalışıyorum ve aynı zamanda okuyorum.Okuyorum derken aslında okul hayatım bitti ancak lisans yapıyorum yabancı dil eğitimi konusunda ve bunu da Almanya da yapıyorum. Şuan Almanya da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Ondan önce İzmir de yaşıyordum ailem ile birlikte ve orada eğitimi tamamladım. Ancak 1 sene olmak üzere Almanya da tek başıma yaşıyorum. Ve tabi arada sırada İzmir e gelsem de yine ne kadar olursa da tek başımayım. Hem aile özlemi hem de yabancı bir yerde olmak tek başına olmak gerçekten zor bir durum.Okul dan arta kalan zamanlarda çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi,kibar,nazik, anlayışlı,bakımlı kendine özenen bir beyim. evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven yalnız olmayı sevmeyen bir beyim. Ancak şartlar gereği şuan yalnızım ve bu durum oldukça etkiledi beni. Çünkü ben ailesine düşkün bir beyim. Ve yalnız olmak bana göre bir durum değil. Bu site de Türkiye kız arkadaş arıyorum ilanı açarak kendime bir arkadaş kız arkadaş bulmak istedim.Bunu ilanı açma nedenim de bu biraz yalnızlık çektiğimden dolayı kendime Türkiye de yaşayan bir arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesinde bu tür ilanlara bakıyordum. Ama pek ilgimi çeken bir ilan olmayınca kendi ilanımı kendim açmak istedim. Evlilik gibi bir düşüncem yok şuan.

Sadece konuşacak arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş aradığım için Türkiye kız arkadaş arıyorum ilanını açmak istedim. Benim gibi arkadaş edinmek isteyen arkadaş bulmak isteyen dürüst, saygılı bir arkadaşlık arayan bekar bayan arkadaş arıyorum. Benim Almanya da yaşamam sorun olmayacak netten telefon üzerinden konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim arkadaşlar arıyorum. Maddi amaçlar için burada değilim. Maddi durumum iyi amacım biraz sohbet etmek konuşmak ve bunun için de arkadaş edinmek istediğimden bu ilanı açmak istedim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015