Mobil Menü:

Telefon Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Telefon Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Telefon arayan dul bayanlar kategorimizde telefon arkadaşı arayan dul bayanlar ile dul bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları yer almaktadır. Bu kategorimizde tüm life port kategorilerinde olduğu gibi tüm ziyaretçilerimizin erişimine, ilan eklemesine ve mevcut ilanları yanıtlamasına açık kategoriler arasında yer almaktadır. Sizde life port ile üyelik ve ücret şartı gerekmeksizin kolaylıkla ilan ekleyebilir, ilanları yanıtlayarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Life port tüm ziyaretçilerin eşit şekilde sitede yer alan tüm ilanlara erişebildikleri, ücret ya da üyelik gibi dayatmalara marus kalmadan kendi ilanlarını oluşturabildikleri ya da ilan sahiplerine yanıtlar yazarak iletişim kurabildikleri bir kolay arkadaşlık açık dizinidir. Herhangi bir kar amacı gütmeksizin, üyelik şartları yada ücretlendirmeler ile ziyaretçileri zorlamaksızın yayın yapan life port bu yönleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Life port a vermiş olduğunuz tüm ilanlar ya da ilan yanıtları anında sistem onayından geçerek yayına alınırlar ve ileti sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam ederler. Ancak life port standartları gereği içeriğinde rencide edici içeriklerin barındığı ilanlar ya da ilan yanıtları asla onaylanmazlar. Diğer yandan kullanıcı güvenliği nedeni ile içeriğinde kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ya da ilan yanıtları da asla onaylanmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm Hangi memlekette yaşıyorsunuz?

  2. Ben Birsel Ankara Yenimahalle da yaşıyorum Ankara Yenimahalle ve çevresinde yaşayan ya da yaşayabilecek. Yukarıdaki sıraladığım özelliklere uyan bir erkek arkadaş arıyorum. Bu civarda yaşaması ya da yaşayabilmesi önemli. Çünkü ciddi bir arkadaşlık kurmayı ve mümkün olur ise evliliğe kadar dürüstçe ilerlemeyi istiyorum. Dürüst güvenilir Aklı başında ne söylediğini bilen Sorunlar karşısında dik duruşlu, kişiliğinden taviz vermeyen Bayanlara nazik davranan, romantik Gezmeyi eğlenmeyi seven

  3. merhaba ben berna telefon arkadaşı arayan dul bir bayanım. samsunda yaşıyorum, maddi sorunum yok, kumral hoş alımlı bir bayanım ve kibar dürüst beyler ile görüşmek istiyorum. telefon numaram

    1. merhaba berna tam aradığın kişiyim bende sizinle görüşmek istiyorum ben batmandan siyabend telef

    2. slm ben emin benim maksatım telefonla konuşa bilecek biriy le tanışmak istiyorum numaram

    3. Merhaba Berna hanım saygılarımla sizinle arkadaş olmak istiyorum.uygun görürseniz.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015