Mobil Menü:

Suriyeli Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Suriyeli Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Suriyeli telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi sitemiz züzerine gelen yoğun istek ve ilanlar doğrultusunda eklediğimiz bir kategoridir. Bu kategorisde Suriyeli bayanların eklediği telefon arkadaşı arayan bayan ilanları ve Suriyeli telefon arkadaşı arayan bayların ilanları yer almaktadır. Sizde diğer kategorilere Suriyeli bayan ilanları eklemek yerine bu kategoriye ekleyerek ilanınızın direk olarak o kategori ile ilgilenen kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinde ilan vermek ve ilanları yanıtlamak için üyelik ya da ücretlendirme gibi bir uygulama yer almamaktadır kolaylıkla sizde ilan ekleyebilir ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz.

Life Por benzerlerinden farklı olarak tümü ile ziyaretçilerin ilan ekleyebildileri, ilanları yanıtlayabildikleri ya da özgürce tüm kategorilerdeki ilanları gezebildikleri bir kolay arkadaşlık sistemidir. Bunları yaparken Life Port ziyaretçilerine herhangi bir ücretlendirme uygulamamaktadır. Yani kar amacı gütmeden sadece kolay arkadaşlık sistemi sunan ziyaretçilerin kullanabildiği bir arkadaşlık platformudur.

Bu noktada Life Port a vermiş olduğunuz tüm ilanlar ya da ilan yanıtları sistem tarafından anında onaylanarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya hemen başlar. Ancak ilanlarda ya da ilan yanıtlarında rencide edici içerik ya da kötüye kullanımı mümkün olan kişisel kimlik bilgilerinin yer alması halinde ilanınız ya da ilan yanıtınız onaylanmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile Life Port ziyaretçilerinin güvenliğini sağlarken verilen ilanların seviyesini korumayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Arkadaş arıyorum

    1. yanlız yaşıyorum ankarada yanlızlıgımı paylaşaçak bir bayan arıyorum yaşım 51 yaşıma uygun birini arıyorum

  2. Merhaba ADIM ADNAN dul veya bekar önemli olan EVLENMEK İSTİYORUM yaş önemli değil beni ararsa memnun olurum sakarya da OTURYORUM BEKARIM bu YAŞA hiç EVLENMEDİM cep

  3. Yalnız yaşayan bekar hiç evlenmedım 39 yasındayım ciddi dusunen bayan arıyorum ilgilenen bayanın benı burdan aramasını isterim adım ismail

  4. Bekarım suriyeli bir bayanla evlenmek yuvamı kurmak istiyorum istanbulda kirada oturuyorum inşaat ustasıyım cep

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015