Mobil Menü:

Snapchat Arkadaş Profiline Bakma - Arkadaş Arıyorum

Snapchat Arkadaş Profiline Bakma

Birinin anlık puanını görmek istiyorsanız, o kişinin Snapchat profiline bakmanız gerekir. Snapchat arkadaş profiline bakma,Snapchat’teki kişiyle arkadaşsanız, diğer ölçümleri de görebileceksiniz . Bu ölçümler, sizden uzaklıklarını, sohbete kaydedilen resimleri/videoları, sohbet eklerini ve daha fazlasını içerir.

En önemli ölçü, kişinin anlık puanıdır çünkü Snapchat’te ne kadar zaman geçirdiklerini görebileceksiniz.Bir Snapchat profilini görmek için önce kullanıcıyı arkadaş olarak eklemeniz gerekir. Kullanıcıyı arkadaş olarak ekledikten sonra, onunla bir sohbet açıp Bitmoji’sine dokunarak profilini görebileceksiniz.Bitmoji’lerine dokunduktan sonra, kullanıcının profili açılır.Adları, kullanıcı adları ve daha fazlası gibi profil bilgilerini görebileceksiniz .Ancak snapchat arkadaş profiline bakma, anlık puanlarını henüz göremeyebilirsiniz.Bir kullanıcının anlık puanını yalnızca ortak arkadaşsanız görebilirsiniz.Kullanıcı sizi Snapchat’te tekrar arkadaş olarak eklemediyse puanı görünmez. Benzer şekilde, bir kullanıcının konumunu yalnızca ortak arkadaşsanız görebilirsiniz. Varsayılan olarak, yalnızca Snapchat’teki arkadaşlarınız anlık haritada konumunuzu görebilir. Bununla birlikte, aşağıda bir Snapchat profilini nasıl görüntüleyebileceğinize ilişkin adım adım bir kılavuz bulunmaktadır.Snapchat profilinizi görüntülemek için , üst gezinme çubuğundaki Bitmoji’nize dokunmanız gerekir. Snapchat’teki her sekmede bulunabilir. Bitmoji’nize dokunduktan sonra profil bilgilerinizi görebileceksiniz. Profil birinin Snapchat profilini, eklemeden yalnızca herkese açık hikayeleri görüntüleyerek görüntüleyebilirsiniz.

Snapchat’teki tanınmış kişiler genellikle herkese açık hikayeler yayınlar, bu nedenle hikayelerini görüntülerken isimlerine dokunarak profillerini görebilirsiniz. Herkese açık hikayelere göz atmak için,snapchat arkadaş profiline bakma veya çift profil simgesine dokunarak “Hikayeler” sekmesine gidin. “Sizin İçin” başlığı altında, Snapchat’te bir dizi herkese açık hikaye göreceksiniz.ilgileriniz adınızı, kullanıcı adınızı ve anlık puanınızı içerecektir . Anlık puanınız, kullanıcı adınızın yanındaki sayıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015