Mobil Menü:

Şırnak bayan arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Şırnak bayan arkadaş

Ben Şırnak da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim.Birbirimize uygun olmadığımızı düşündük ve anlaşamadık bazı sebeplerden ötürü ve bu yüzden ayrılmaya karar verdik. Bunun için bende Şırnak bayan arkadaş ilanını bu arkadaşlık sitesine yazmak ve sizinle paylaşmak istedim.

Ben dürüst, saygılı, kibar, nazik bir beyim. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Maddi konuda da herhangi bir sıkıntım yok. Maddi konudan gayet iyiyim. Evine ailesine düşkün ve evi ve ailesi ile vakit geçirmesini bilen evlenince sorumluluklarını bilen bir beyim. Yaşım 39 bekar çalışan bir beyim. Benim istediğim yada Şırnak bayan arkadaş diye ilan açma sebebim aslında herkesin istediği bir şey mutlu huzurlu bir aile kurmak ve bu şekilde evlenmek istediğim için bu düşüncede yada benim gibi düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş arkadaş arıyorum. Aslında Şırnak da yaşamak isterse çok mutlu olurum ancak istemez de başka bir yerde yaşamak isterse de bunu konuşup anlaşıp o şekilde karar verebiliriz. Ciddi düşünen ileriye doğru evlilik düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaşla tanışmak isterim. Benim istediğim tek şey ben de huzurlu mutlu bir aile kurmak ve mutlu olmak istiyorum.

Bir bayan da istediğim bayan arkadaş evine ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ve bir aile kurmak isteyen veya en azından bu düşüncede olan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sorumluluklarını bilen bir bayan arkadaş arıyorum. Ben eşimin çalışmasını istemem çünkü ihtiyacımız yok. Ancak kendi isterse de buna engel olmam ve verdiği kararın arkasında dururum. Evlilik düşünen Şırnak bayan arkadaş ilanıma cevap vermek isteyen ve yaşı 30-39 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015