Mobil Menü:

Şereflikoçhisar Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Şereflikoçhisar Bayan Arkadaş

Merhaba ben Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesin de yalnız yaşayan bekar bir beyim. Aslında daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. İkisi de kendi düzenlerini kurdu. Büyük çocuğum evlendi küçüğüm de üniversite ye gidiyor.Bu gün yarın okul bitip iş derken o da kendisine ait bir düzen kurar diye düşünüyorum. Ben de tekrar evlilik düşündüğümden dolayı tekrar ev aile kurmak istediğimden dolayı Şereflikoçhisar bayan arkadaş ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim.

Ben dürüst, saygılı çevresinde saygı gören bir beyim. Nazik ve kibar. Çalışıyorum kendime ait iş yerim var.Niyetim ciddi evlilik düşünen tekrar bir yuva aile kurmak isteyen dürüst bir beyim. Yaşım 55 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak dediğim gibi kısmet olmadı ve ayrıldık.Ayrılalı 10 sene olacak ve o zamandan beri çocuklarıma ben baktım onları yetiştirdim. Bundan da biraz olsun şikayetim yok. Çok şükür iyi bir evlat olarak ikisini de yetiştirdim. Ben evine ailesine düşkün sahip çıkan ailesi ile mutlu olan evin de ailesi mutlu olduğu zaman mutlu olan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Artık yalnız olmak kimsesiz olmak istemiyorum. Bende evime geldiğim de beni karşılayacak yüzüne baktığımda yada gözlerine baktığımda mutlu olacağım eve işten koşa koşa gelmeme sebep olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de Şereflikoçhisar bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çok şükür maddi yönden durumum iyi. Şunu da belirtmek isterim Ankara’nın Şereflikoçhisar da yaşamak isteyen evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü bu yaştan sonra başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum ayrıca burada kurulu bir düzenim işim evim burada ve bunu bozmak istemiyorum.

İlanımla ilgilenen bayan arkadaşların ciddi düşünmesi aklında evlilik düşüncesi olmasını isterim. Yaşı 45-55 arası olan çalışmayan dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesi ile mutlu olan evlilik düşünen ve Şereflikoçhisar bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ve çocuğu da olabilir. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015