Mobil Menü:

Şarköy Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Şarköy Bayan Arkadaş

Merhaba ben Tekirdağ’ın Şarköy ilçesin de olan yaşayan yalnız olan daha önce evlenmiş ayrılmış ve bekar olan bir beyim. Bu arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim ise herkesin açma sebebi ile aynı aslında kendime arkadaş edinmek anlaşabileceğim kendisini yakından tanıyabileceğim bir Şarköy bayan arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Ben daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de benimle birlikte yaşıyor. Yaşım 47 bekar dürüst, kendi halinde yaşayan dürüst, saygılı, samimi kibar nazik ve anlayışlı bir beyim. Evine düşkün ailesine düşkün bir beyim. Artık bende bir aile kurmak beni anlayan dinleyen eve geldiğimde huzur bulabileceğim sevgi ve saygını olduğu ve güvenin olduğu bir evlilik istiyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çocuklarım da o kadar küçük değiller kendi başlarına idare edebilecek yaşa geldiler. Artık mutlu olmak artık benim de beni anlayan dinleyen bir eşim olsun istediğimden dolayı Şarköy bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Zamanın da olmamış olan evliliği veya mutluluğu ben de artık kavuşmak ben de artık mutlu olmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Yalnız şöyle bir şey söylemek isterim hem evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların yazmasını isterim. Ayrıca Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde yaşamak isteyen veya yaşayan bekar veya evlenmiş ayrılmış olan bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayan dan istediğim özellik ilk olarak evine ailesine düşkün evinin ailesinin değerini bilen dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı evi ve ailesi ile mutlu olabilecek olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-47 arası olan evlenmiş ayrılmış olan ve Şarköy bayan arkadaş ilanıma cevap verecek bayan arkadaşlar arıyorum. Ciddi olması en azından aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015