Mobil Menü:

Şanlıurfa Ciddi Evlilik Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Şanlıurfa Ciddi Evlilik Sitesi

İyi günler ben Şanlıurfa da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak erken yaşta dul kaldım. Eşim vefat etti. Yaşım 50 bekarım. Tekrar evlilik düşünen ciddi bir ilişki düşünen hayatında tekrar mutluluğu yakalamak isteyen bir bayanım. Bunun için de Şanlıurfa ciddi evlilik sitesi bakıyordum. Ve pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve bunun için ilan açmak istedim.

Aslında ilk defa bu şekilde bir yere yada arkadaşlık sitesine ilan açmakta bulunuyorum. Daha önce bu tarz bir yerlerde bulunmadım. Bunun için eksik yada atladığım yerler olursa kusura bakmayın. Sormak istediğiniz birşey olursa da özelden yazabilirsiniz. Biraz kendimi tanıtacak olursam ben yaşım 50 bekarım yalnız yaşayan bir bayanım. 2 çocuğum var evliliğimden ancak onlar da artık kendi ayakları üstünde duracak duruma geldi. Ve bende yalnızlık artık çok ağır geldiğinden dolayı ciddi bir ilişki arıyorum. Tekrar evlilik düşünen ciddi bir ilişki düşünen hayatında kendisini anlayan dinleyen ona karşı kibar davranacak kıymetini bilecek bir bey arıyorum. Şanlıurfa da yalnız yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven sıcak kanlı dürüst kibar nazik bir bayanım. Benim istediğim Şanlıurfa ciddi evlilik sitesi bakan veya kendisine evlilik isteyen bir bey arıyorum.

Benim için evine ailesine düşkün olan kibar nazik anlayışlı evlilik düşünen ve ciddi bir ilişki arayan hayatında artık mutlu olmak isteyen maddi konuda bir beklentim yok istediğim evine ailesine bakabilen düşkün eşine hayatında ki kadına kıymet değer veren evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir evlilik düşünen ve bunun için Şanlıurfa ciddi evlilik sitesi bakan bey arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SLM ben orhan Şanlıurfa oturuyorum senle tanışmak istiyorum cvp cep.numaram.

  2. Slm tanışmak istiyorum seninle.

  3. Selam olsun sevgi dolu guzel yureg iyi gunler dilerim cengiz yazar tlf no 5ara goruselim ASKIM.

  4. mrba güzel bayan bende ş.urfa yanlış evliyim fakat sizin gibi güzel bir bayana arkadaş olarak eşlik ederim kalma gezme sıkıntım yok maddi olarak sıkıntınız tok manevi yöndende sizin her türlü ihtiyacınız sınırsız yapabilirim o konuda sıkıntı yok eyer bir dost arkadaş olarak evet derseniz bana uaşın konuşlalım saygı ve sevgilerimle.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015