Mobil Menü:

Şanlıurfa Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Şanlıurfa Bayan Arkadaş

Ben Şanlıurfa da yalnız yaşayan bekar dürüst, saygılı, nazik ve kibar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ve ikisi de büyük kendilerini idare edebiliyorlar. Yani artık çok küçük değiller.Bu nedenden dolayı bende artık kendime bayan arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesine Şanlıurfa bayan arkadaş ilanını açmak mantıklı geldi.

Yaşım 49 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık olmadı ve ayrıldık. Tabi uzun zaman önce ayrıldık ve ayrılalı 8 sene oldu. Ve o zamandan bu zamana kadar çocuklarımı tek büyüttüm tek başıma baktım. Çalışan ve ailesine evine bağlı düşkün bir beyim. Benim için çocuklarım her şeyim. Ancak onlar da artık büyüdü tabi bana her zaman ihtiyaçları var ama kendilerini yada hayatlarını artık kendi başlarına idare edebiliyorlar. Ve bende artık beni anlayan eve geldiğimde konuşabileceğim yüzü gülen sıcak bir karşılama ile karşılayacak iyi ve kötü günde her zaman yanımda olacak beni sevecek ve arada sevgi ve saygını olduğu bir evlilik düşünüyorum. Bu nedenden dolayı da Şanlıurfa bayan arkadaş arıyorum. Şunu da belirtmek isterim Urfa da yaşamayı düşünüyorum eğer evleneceğim bayanı bulursam çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var. Ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Bu nedenden dolayı Urfa da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur.

Benim gibi evlilik düşüncesin de olan evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-49 arası olan evlenmiş ayrılmış olan ve Şanlıurfa bayan arkadaş yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir şeylerin kıymetini anlamış olan ailenin ne demek olduğunu bilen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015