Mobil Menü:

Samsun Dul Bayan Telefon Numaraları - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Samsun Dul Bayan Telefon Numaraları

Samsun Dul Bayan Telefon Numaraları kategorisi ile Samsun dul abayn telefon arkadaşı ilanlarınızı yayınlayabilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kategoride Samsun Dul Bayanları ilanları İle Samsun dul bayan arkadaş arayan bayların ilanları yer almaktadır. Sizde hemen kendi ilanınızı ekleyebilir ya da mevcut ılanlara yanıt vererek hemen arkadaşlıklar kazanmaya başlayabilirsiniz. Life Port tamamen ücretsiz ve ziyaretçilerin üyelik gerektirmeden ilan verebildikleri ve ilanları yanıtlayabildikleri bir kolay arkadaşlık sistemidir.

Life Port benzerlerinden farklı olarak ziyaretçilerin üye olmaksızın kolaylıkla ilan verebildikleri, tüm ilanlara erişebildikleri ya da ilanlara yanıtlar verebildikleri bir kolay arkadaşlık platformudur. Tamamen ücretsiz olan Life Port kar amacı gütmeksizin tüm ziyaretçilerin eşit şekilde yararlanabildikleri bir platformdur.

Bu noktada Samsun Dul Bayan Telefon Numaraları kategorisinde verdiğiniz tüm ilanlar sistem tarafından anında onaylanarak yayına alınmaktadır. Ancak eklenen ilanlar ya da verilen ilan yanıtları rencide edici içerikler ya da kötüye kullanımı mümkün olan kişisel kimlik bilgilerinin yer alması halinde iletiniz onaylanmaz ve asla yayına alınmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile Life Prt ilan standartlarının sağlanması yanında ziyaretçilerimizin güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamlar bayanlar ben yurdisinda yasiyorum citi tanismak istiyen bayanlar bekliyorum te.

  2. Selamlar bayanlar ben yurdisinda yasiyorum citi tanismak istiyen bayanlar bekliyorum tel.

  3. Merhaba ben mustafa samsun merkezde yasiyorum evlenip ayrıldım boyum 187kilom 87 kumralım atletik gözlerim ela rengi ileriye dönük bir bayan arkadas arıyorum önemli olan saygi sevgi dürüstlük gizlilihe cok önem veririm ben açık söz luyum tanışmak isteyen saygılı bayanlara her zaman kapım açıktır.

  4. Merhaba ben akın samsun bafrada yasiyorum hic evlenmedim boyum 185kilom78yasim40 esmerim siportip yapıdayım gözlerim kahve rengi ileriye dönük bir bayan arkadas arıyorum önemli olan saygi sevgi dürüstlük gizlilihe cok önem veririm beni vassabtanda bula bilirsiniz ben açık söz luyum

  5. Samsunda yaşayan dul bir erkeğim sadece dürüst ve her şeyi yaşayabileceğim bir ilişki arıyorum

  6. Merhaba aslen samsunlu yum dürüst ciddî bayan arkadaş arıyorum Allah ın izni ile kendi memleketimz varken başka memlekete gerek yok diye düşünüyorum kendine güvenen bayanları bekliyorum

  7. 35 yaşında dul bir erkeğim güvene bileceğim bir bayanla tanışıp mutlu bir yuva kurmak istiyorum bir oğlum var onu mutlaka kabullenecek bir bayan olsun cevaplarınızı bekliyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015