Mobil Menü:

Ş.urfada Dul Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ş.urfada Dul Bayan Arkadaş

Ben 55 yaşında bekar aynı zamanda emekli olan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 3 çocuğum var . Üçü de kendisine ait yuva düzen kurdular. Ve bende yalnız yaşıyorum. Bekar bir beyim. Bunun içinde hayatımı birleştirebileceğim bir bayan aradığım için ş urfada dul bayan arkadaş ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim.

Şanlıurfa da yaşayan bir beyim. Ve kendime ait bir dükkanım var aynı zamanda onu işletiyorum. Maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım da yok. Evine ailesine düşkün saygılı samimi, dürüst, bir beyim. Evime aileme düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmek isteyen ve seven bir beyim. Artık benim de düzenli bir hayatım olsun istemekteyim. Ve eğer evleneceğim bayanı bulursam da Şanlı urfa da yaşamayı düşünüyorum. Eğer olursa ş urfada dul bayan arkadaş ilanını bunun için açmak istedim. Bazı şeyler yada bir evlilik yürümeyince yürümüyor. Arada sevgi saygı bitince bitiyor ve sen ne kadar istersen iste o evlilik yürümüyor. Bu nedenden dolayı da evlilikler bitiyor. Ben de artık düzenli bir ailem olsun beni seven yanımda olan beni anlayan dinleyen yanında huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş yada hayat arkadaşım olsun istemekteyim. Ve bunun için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Bir bayan da istediğim özellikler yaşı 45-55 arası olan bekar evlenmiş ayrılmış olan ve çocuğu da olabilir ve ayrıca ş urfada dul bayan arkadaş yani Urfa da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var. İşim mesleğim evim her şeyim burada ve onları bozup başka bir yerde yaşamak istemediğimden bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Çalışmasını istemem eşim olacak bayanın ancak kendi isterse de saygı duyarım ve konuşup anlaşırsak yine aynı fikirde olursa da engel olmam ve saygı duyarım verdiği kararına. İlgilenen evine ailesine düşkün ve evlenmeyi düşünen tekrar bir yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015